Tina Knowles vysvetľuje význam za názvom “Rumi Carter”

Okrem tejto prvej fotky svojich dvojičiek, Sir a Rumi Carter, Beyoncé zostáva na svojich dvoch nových doplnkoch relatívne tesne, ale našťastie máme matku, aby odpovedala na všetky naše otázky o novorodencoch. Po prvé, Tina Knowlesová objasnila zmätok, ktorý Bey nazvala jej synom “Sir Carter Carter”, a uisťuje nás, že v jeho mene je len jeden “Carter”.

Ďalej Knowles dal trochu pohľad na Blue Ivy ako veľkú sestru. “Je veľmi pyšná a veľmi nadšená,” povedala babička Zábava Tonight. “Je to dobrá veľká sestra, v skutočnosti je.”

Sir Carter a Rumi 1 mesiac dnes. ����❤️��������������������

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Beyoncé (@beyonce)

Teraz máma Tina rozprášila inšpiráciu za názvom “Rumi”. Na víkende Instagram sa babička podelila o verš, ktorý napísal básnik Rumi z 13. storočia, ktorý nazývala “nielen krásnou, ale logickou”.

To je poézia 13. storočia básnik “Rumi” to nie je len krásna, ale logická ❤️ láska číslo tri ❤️Sometimes sme dôvodom, prečo nemôžeme nájsť lásku! Musíme najskôr pracovať na tom, aby sme boli celí

Príspevok, ktorý zdieľa Tina Knowles (@mstinalawson)

Zatiaľ čo každý z veršov je silný sám o sebe, Tina je osobný favorit je tretí: “Vašou úlohou nie je hľadať lásku, ale iba hľadanie a nájdenie všetkých bariér v sebe, ktoré ste postavili proti nemu.”

“Niekedy sme dôvodom, prečo nemôžeme nájsť lásku! Musíme sa najskôr snažiť o to, aby sme boli úplní, “napísala, zdá sa, že odzrkadľuje Beyovu” prvú mi “filozofiu, ktorú káže v celom rozsiahlom hudobnom katalógu.

SÚVISIACE: Celebrity sa vynášajú Beyoncé Baby Pics

Zdá sa, že malá Rumi Carterová mohla dostať svoje meno od básnika, o ktorý sa bába Tina inšpiruje.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + = 10

map