Tina Turner je 76! Oslavte tým, že uvoľníte niektoré z najlepších hudobných šiat

Kráľovná rocku a Roll sa dnes obracia na 76! Sme veľký deň Tina Turnerovej, pretože opäť prežívame niektoré z najkvalitnejších hudobných vystúpení na scéne -!

Spevák, ktorého rušivý hlas a bleskové rýchle nohy budú navždy súčasťou hudobnej histórie, sa prvýkrát objavil na scéne v 50. rokoch minulého storočia ako Ike a Tina Turner Revue s hitmi vrátane “River Deep – Mountain High” a ” . “

FOTOGRAFIE: Nezabudnuteľné výkony Grammy všetkých čias

Ike a Tina Turner Revue čoskoro šli na turné, otvorenie pre The Rolling Stones v roku 1969. V polovici sedemdesiatych rokov vypukol Turner so sólovým albumom a zvyšok je história s ôsmimi výhrou Grammy a miestom v Rock and Roll Hall slávy.

Turnerov sólový akt zahŕňal hity od “Nepotrebujeme iného hrdinu” na “Čo je to s láskou čo robiť”. Ona slávila svoju kariéru s vypredaným jubilejným turné v roku 2008, ktorý sa stal jedným z najpredávanejších pretekárskych prehliadok v roku, pričom v tom istom roku zdieľal aj grammy s Beyoncé.

Zatiaľ čo Turner odvtedy zostala dosť tichá, stále je hip-triaslá a rýchla tanečná hviezda, ktorú sme vždy vedeli a milovali. Oslávte 76. narodeniny elektrárne tým, že sa pozriete späť na niektoré z najlepších doterajších vyzerajúcich scén.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map