Tinashe zaznamenala svoje album pri jedle Tacos s Kendallom a Kylie Jennerovou

V Soho House existuje prísne pravidlo “žiadne fotky”, ale keď Tinashe cíti, že má sami sebe v členskom klube v okrese Meatpacking v Manhattane, robí to, čo sakra dobre poteší. Koneckonců, jej 2,2 milióna nasledovníkov z Instagramu sa na bitku chystá akúkoľvek aktualizáciu od speváka, ktorého druhé album, Joyride, dnes sa oneskorila niekoľkokrát kvôli nesúhlasom s jej nahrávacou značkou. “Bola to cesta,” hovorí V štýle pred uvoľnením. “Teraz pristupujem k veciam viac zámerne. Vlastním to, kto som a čo chcem, a myslím, že to preniká v hudbe. “Tu viac, od Tinasheho o sebestačnosti, sociálnych médiách a párty s Jenners.

Ako ste získali svoje tvorivé šťavy, ktoré pretekajú pre toto album?? V minulom lete som prenajal dom v hollywoodských kopcoch a premenil ho na štúdio a na plný úväzok tvorivú svätyňu. Priniesol som producentov, spisovateľov, hudobníkov, grafických dizajnérov, umelcov … len ľudí, s ktorými som žiaril. Kendall a Kylie Jennerová, Hailey Baldwin a Diplo všetci prišli. Hodil som Taco úterý, kde by som urobil všetky tacos a nahrávali by sme piesne. Mali sme kryštály všade; spálili sme šalvia a sviečky. Mala som stojan s obrovským plátnom, ktorý mal maľovať každý. Bolo to ako letný tábor. Všetko, čo sme robili, bolo zamerané na vylepšenie projektu a jeho úžasné výsledky. Bol to obrovský zlom.

 

Čítal som, že Rihanna takmer získala titulnú stopu Joyride, predstavovať Travis Scott. Travis a ja vždy mali dobrý vzťah. Potom začal chodiť s ňou a my sme sa na chvíľu nehovorili. Zrušil dávať moju pieseň a bol som naozaj zranený, ale nakoniec som to dostal späť.

 

Boli ste veľmi vokálni o konfliktoch s vašou nahrávacou značkou. Čo sa tam presne stalo? Vyskytli sa kreatívne rozdiely, najmä pokiaľ ide o kategorizáciu. Buď mestské oddelenie propaguje tvoju pieseň, alebo popové oddelenie propaguje tvoju pieseň. Musíte byť jeden alebo druhý a ja som ani jeden. Som popový umelec, ktorý robí rytmický a mestský materiál. Neviem, prečo je pre ľudí ťažké pochopiť, ale je to tak. Nikdy som sa necítil ako vhodný do jednej konkrétnej krabice. Keď som vyrastal, nebol som vychovaný, aby som sa identifikoval ako čierny alebo biely alebo rovný alebo homosexuál, alebo to či ono. Pre mňa vždy bola šedá oblasť. Prosperujem na šedých plochách. Dokonca aj s módou – nelepí sa na jeden konkrétny vzhľad. Niekedy sa cítim super dievčenskú; niekedy sa cítim super ulica; niekedy sa cítim super módna. Je to všetko pre mňa taviaca nádoba a to je to, čo robí to zábavné. Je dôležité vedieť, kto ste kurva, pretože ak to neurobíte, všetci ostatní sa budú snažiť povedať, kto ste.

 

VIDEO: Amal Clooney, rovnako ako všetci z nás, je oblečený opakovač

Ako ste si mohli byť takí istý? Mám veľa úveru rodičom, pretože vždy verili vo mňa predtým, ako som mal akékoľvek ocenenie alebo prístup. Nechali ma opustiť školu a vyskúšať si skoro, aby som sledoval hudbu, vzali ma na konkurz, keď som bol malý, vybrali si z domu druhú hypotéku, aby som dokázala urobiť moje vlasy. Moji rodičia vždy prechádzali nadol – nikdy ma nepochybovali ani nepochybovali. To viedlo k veľkej dôvere v seba, pretože ak ma nepochybujú, prečo by som sa pochyboval? Sú dospelí!

Dr. Luke mal predtým výrobný kredit, ale vy ste ho odstránili. Aká bola vaša skúsenosť s ním? Docela kontroverzný, aby som bol úprimný. Ja osobne neviem, ale môžem sa s ňou zaoberať aspektmi jej príbehu. Mala pocit, že v určitých situáciách nemá inú situáciu a cítila sa tvorivým tlakom na to, aby urobila určité veci. Identifikujem sa s každým, kto sa cíti uväznený v ich umení, a nemá pocit, že dokážu urobiť umenie, ktoré chcú robiť.

 

Už ste niekedy zažili sexuálne obťažovanie na pracovisku? Z veľkej časti som bol šťastný. Ale určite som pracoval s nejakými čudákmi. Jedenkrát, keď mi bolo 18 rokov, som sám odišiel do štúdia a producent priniesol svoje desať homíkov a všetci sa ma pýtali na nevhodné otázky, ako napríklad: “Už ste niekedy mali triedy?” ” nočný stánok? “Bol som rád,” Pane, snažím sa napísať pieseň. Ako je to relevantné pre to, čo teraz musíme urobiť? “

 

SÚVISIACE: Maya Rudolph hovorí, že je čas, aby sme objali toto Krása Trend

 

Máte svoj štart v dievčenskej skupine Vitamin C, The Stunners. Čo ste sa z toho naučili? Som veľmi vďačný, že som sa zapojil, pretože to bol môj prvýkrát turné. Prešli sme s Justinom Bieberom, ktorý bol otvorený a vzrušujúci a inšpiratívny. Musím byť v autobuse a hrať pre 20 000 ľudí. Ale vôbec nebola kreatívna sloboda. Bolo nám povedané, ako sa obliekať, naše meno bolo vybrané pre nás, piesne boli napísané pre nás, singly boli vybrané pre nás. Neplní. Keď som bol oslobodený od toho, bol som rád: “Aleluja!”

 

Máte radi sociálne médiá? Som kurva sociálne médiá. Ale je to súčasť podnikania – je to niečo, čo musím urobiť, že nechcem robiť. Každý môže komentovať váš život a ľudia sú zlý a zlý. Vytvoríte všetky tieto falošné vnímanie reality vo vašej mysli a porovnáte sa s ostatnými. Keď mi bolo 7 rokov, nechcel som byť hviezdou v službe Twitter – len som chcela spievať.

 

VIDEO: Tristan Thompson údajne prosí Khloé Kardashian o odpustenie

Čo je pre vás najbližšie? Chcem začať podnikať a vytvárať veci, či už ide o hudbu, výrobu, inžinierstvo, choreografiu, herectvo alebo módu. Kanye je skvelým príkladom, pretože sa neobmedzuje len na tenisky. Myslí si, že je mimo škatuľky. Mám pocit, že môžem urobiť toľko sračiek a je tu ešte veľa práce. Obloha je limit.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map