Tipy Kristen Bell pre zdravé manželstvo by sa mali vyžadovať pri čítaní

Kristen Bell a Dax Shepard majú jednu z najroztomilejších vzťahov v Hollywoode, ale sú to prví, ktorí priznávajú, že tvrdo pracujú na zachovaní zdravého manželstva. Od prijímania k tomu, že sú v dvojiciach poradenstvo, aby sa o svojich bojoch dozvedeli skutočne, títo dvaja priznávajú, že vzťahy nie sú vždy jednoduché – ale stojí za to úsilie. 

V deň svätého Valentína Bell zdieľal príspevok Instagram, ktorý bol naplnený manželským poradcom, že všetci môžeme čítať. Zdieľa rukou písaný text a píše, že je to “skoro A-Z toho, ako [Dax Shepard] a ja udržiavame zdravý vzťah.

Kristen Bell and Dax Shepard
Todd Williamson / Getty

“Milovať niekoho napriek jeho chyby, nedostatky alebo chyby znakov je najsilnejšia milujúca vec, ktorú môžete urobiť,” napísala Bell ako súčasť jej slov múdrosti. “Radujte sa z toho, čo robí druhého človeka šťastným, a nechajte im ich individuálne záujmy.”

Dostal som list od pekného muža, ktorý sa pýtal, či by som mohol napísať poznámku svojim priateľom, ktorí sa oženili. Napísal som niečo blahoželanie, ale potom som si pomyslel: “Kristen! Počkaj, ty si stará ženatá žena, nemala by si nejakú múdrosť zdieľať?” Po skončení som si uvedomil, čo som napísal, je skoro A-Z ako @daxshepard a udržiavam zdravý vzťah. Je to pre nás doteraz pracovné, takže tu choď. ♥ ️ ♥ ️ ♥ ️ #happyvalentinesday

Príspevok zdieľaný kristen bell (@ kristenanniebell) dňa

Spolu s poznámkou, herečka zdieľa pocta svätého Valentína s manželom plným veselých fotografií. “Pre muža, ktorého som vedel na večnosť, učím sa stále nové veci o každodennom živote, ktorý bol so mnou skrútený a tenký (a miloval moju hmotnosť detí vo veku 47 libier), ktorý sa zaujíma o PDA ako ja, kto tetoval moje priezvisko na prstenci prstom, pretože nenávidí šperky, kto vždy nosí naše Xmas svietidlá a kto sa nikdy nepodarí vysmiať môj červený koberec predstavujú, “napísala.

Pre človeka, ktorého som poznal na večnosť, sa stále učím nové veci o každodennom živote; ktorý bol so mnou cez husté a tenké (a miloval moje 47lbs dieťa hmotnosť); ktorý má záujem o PDA ako ja; kto vytetoval moju priezvisko na prstenci, pretože nenávidí šperky; ktorý vždy nosí naše Xmas svietidlá; a ktorý sa nikdy nepodarí posmievať môj červený koberec póza. Milujem u s celým mojím ♥ ️ @ daxshepard

Príspevok zdieľaný kristen bell (@ kristenanniebell) dňa

Tu je deväťkrát viac, čo nám dali vážne #RelationshipGoals.

1. Keď Shepard prekvapil Bell s lenom a ona úplne vystrašila.

Pre Bellovu 31. narodeniny, legrační muž prekvapil svoju ženu s “darčekom, ktorý nikto iný nikdy nedostane do svojho života”, čo sa stalo stretnutím s leňošou. “Celý môj život čakal na tento okamih,” povedala herečka Ellene DeGeneresovej o svojom plnohodnotnom panickom útoku predtým, ako sa stretol s malým chlapcom. Predtým, ako Bell uvidel leňošenie, povedala, že cítila svoju prítomnosť a začala hystericky plakať v tomto veselom videu.

SÚVISIACE: Kristen Bell a Dax Shepard je rozkošný Beach Selfie urobí svoj deň

2. Keď havarovali Hra o tróny premiéru v najpopulárnejšom oblečení.

“Dax a ja sme včera v noci išli na premiéru #GOT. Všetci boli v oblekoch a šatách, “napísal Bell. “Boli sme v nádržiach, v ktorých sme hovorili” Stark v uliciach, Wildling v listoch. “Dostali sme dočasné tetovanie, ktoré hovoria, že je to naše zúrivosť a zima sa blíži.” Ak to nie je #Goals, nevieme, čo je.

Dax a ja sme včera v noci išli na premiéru #GOT. Všetci mali obleky a šaty. Ľudia popíjali koktaily. Boli sme v nádržiach, ktoré hovorili “Stark v uliciach, divoký v listoch”. Dostali sme dočasné tetovanie, ktoré povedali, že je to zúrivosť a zima sa blíži. V jednom bode som vo vzduchu zdvihol brezok a povedal: “toto vajcia sa zmení na históriu” a vybehne výstup ohňa.

Fotografie vyslaná kristen bell (@ kristenanniebell) dňa

3. Keď hrala “Nikdy sme niekedy” s Mila Kunis a Ashton Kutcher.

Veselý pár sa stal skutočnosťou toho, čo majú a čo neurobili, pripúšťajúc, že ​​zdieľajú kefky na zuby, zapájajú sa do sady a čakajú na svoje časti tela v tomto epickom segmente Výstava Ellen DeGeneres.

Hral som nikdy s Daxom Shepardom, Kristen Bell, Mila Kunis a Ashton Kutcher. Vitajte.

Pridal Ellen DeGeneres v piatok 6. mája 2016

4. Keď sa ukázali, že sú skvelí pri užívaní seba samých.

Tieto dve veci sa nedajú zdieľať tiež veľa fotografií ich súkromných chvíľ, ale keď to robíme, sú vždy rozkošné. Bell sa vo februári pripojil k spoločnosti Instagram s fotografiou dvoch bozkávacích. “Neviem, ako používať Instagram, ale tento obrázok sa mi páči,” napísala.

Neviem, ako používať inštragram, ale tento obrázok sa mi páči.

Fotografie vyslaná kristen bell (@ kristenanniebell) dňa

5. Keď šli do Afriky a natočili toto vírusové video.

V januári pár vydal video na YouTube s názvom “Dax a Kristen do Afriky (hudobné video)”, ktoré bolo natočené roky pred posledným dovolenkom predtým, ako mali deti. “Naším jediným cieľom bolo zúriť a ctiť Tó správne. Dúfam, že sa vám páči, “napísali. Rozhodne sme to urobili.

6. Keď herečka začala citovo hovoriť o Shepardovi ako otec.

“Je to úžasný otec,” povedala CBS Sunday Morning, trhanie. “On pozná hodnotu vecí. Bol to závislý človek mnoho rokov a vytiahol sa z neho … a vie, koľkokrát sa zhoršil a koľkokrát sa naozaj zblížil všetkému. “

7. Keď sú navzájom najväčší fanúšikovia.

Či už Bell padne nad svojim “štetcom” manžela alebo Sheparda, chváli svoju novú show, Dobré miesto, tieto dva sa vždy navzájom podporujú.

#Dadbeast je v plnom rozsahu ešte dnes! # threeseater … a košík. Čo chov. @daxshepard

Fotografie vyslaná kristen bell (@ kristenanniebell) dňa

8. Keď to urobili veselý Hra o tróny video.

Bell a Shepard cosplaying ako Daenerys Targaryen a Jon Snow sú skoro príliš zábavné zvládnuť.

9. Keď sa zasmial (a plakala) na ich svadbe.

Bell zdieľal návrat do svadobného dňa, kedy plakala a jej čoskoro manžel si myslel, že je to najzábavnejšia vec.

# tbt, keď som plakala na našej svadbe a @daxshepard si myslel, že to bolo naozaj zábavné.

Príspevok zdieľaný kristen bell (@ kristenanniebell) dňa

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 − = 66

map