To je ako Emma Roberts dostane do charakteru ako Chanel Oberlin v Scream Queens

Pred dvoma rokmi, pred štyrmi rokmi, debutoval Stuart Vevers svoju prvú kolekciu pre amerického dedičstva značky Coach ako výkonný kreatívny riaditeľ. Predstavil plyšové plášte medvedíkov, zmiešané výtlačky a mestské topánky, ktoré nielen priťahovali peknú pevnú fanúšikov medzi módnou súpravou, ale aj celebritou elitou. Prípadová vec: Emma Robertsová, ktorá si v New Yorku v týždni módy vybrala sedadlo na prednáške na jeseň / zime v roku 2016 v pekne zmiešanom čísle, čo je v skutočnosti vrchol a sukňa.

“Všetky výtlačky v Coach sú tak zábavné, aby sa miešali a zápasili,” hovorí nám a poukazuje na jej pohľad (vyššie). “Len mám rád, že dokážeš vyrobiť všetky svoje kúsky.

SÚVISIACE: Pozrite sa na hviezdy v prednej rade v New York Fashion Week

Jeden kúsok, najmä to, že si vyrobila vlastnú, je pár leopard-print Coach kotníkové topánky, ktoré Roberts prisahá, že nosí všetko – zvončeky džínsov, štíhle džínsy, šaty, sukne, to vymenujete. Z nášho rozhovoru sa stalo čoraz viac jasné, že Robertsov štýl mimo pracovného života je výrazne odlišný od jej charakteru na obrazovke Chanel Oberlin z televízneho seriálu Scream Queens, komédia-thriller zasiahol, že (dobrá správa!) bola obnovená na druhú sezónu.

“Som tak nadšený – veľmi milujem Chanel,” hovorí Roberts. “Už som ju smútil od prvej sezóny, a ja som tak nadšený, že som ju priviedol späť do života v druhej sezóne.”

Roberts nemá žiadnu informáciu o druhej sezóne, ale ona hovorí, že plánuje dostať nejaké vnútorné lopatky, keď má večeru s Ryan Murphy. A ako niekto, kto je skutočne milý IRL, museli sme vedieť: Ako sa dostanete do povahy? (Pre tých, ktorí nevideli show, Chanel nie je najpríjemnejšou osobou, a to mierne.)

“No, druhá si na šaty a šialených odevov, ktoré si v šiestich hodinách zakryjete perie, nemáte inú možnosť, ako sa obrátiť na charakter,” zasmeje sa. “Pijem aj veľa kávy, keď hrám Chanel. Veľa kofeínu – je to jediný spôsob, ako môžem dostať všetky tieto linky včas.”

krik Queens Show embed
Steve Dietl / FOX
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 − 53 =

map