To je dôvod, prečo Victoria Beckham sa usmievala na kráľovskej svadbe

Skutočnosť, že Victoria Beckham nie je práve “smiler”, nie je novinkou pre každého, kto ju videl od “dní Posh Spice”. Z tohto dôvodu jej údajný nedostatok entuziazmu ešte stále prenikol na kráľovskú svadbu nesprávne.

Victoria sa zúčastnila na veľkom dni spolu so svojím manželom Davidom Beckhamom, a zatiaľ čo sa na mnohých fotografiách široko usmieval, Victoria si zachovala svoj známy výraz neústupne konzistentný – čo pretiahlo niekoľko peří pozdĺž cesty.

Victoria and David Beckham lead
Max Mumby / Indigo / Getty Images

Teraz nechajte povedať, že sa nemusí usmievať niekto, ale kritika sa jej mohla trochu dostať, pretože sa vzala na Instagram piatok, aby zdieľala ošúchanú chybu, zdá sa, že sa jej zaoberá.

Vo výstave Victoria stojí vo svojom podpisovom postoji (jedna noha dopredu, telo a ramená mierne zaoblené) s výrazne neutrálnym výrazom na tvári, čo jej grafickú šedú mikinu umožňuje hovoriť.

Keď sa usmievate na vnútornej strane ������ Ako mikina hovorí! Nechajte svoju mikinu rozhovor – získajte svoju výlučne na mojom webe a #VBDoverSt x VB #DarkButHappyPlace

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

SÚVISIACE: David a Victoria Beckham urobili kráľovský vstup na kráľovskej svadbe

“Keď sa usmievaš dovnútra,” napísala vedľa “v slzách so smiechom” emojis. “Ako mi povedala mikina! Nechajte svoju mikinu rozhovor – teraz si vyhrajte výlučne na mojom webe a #VBDoverSt x VB #DarkButHappyPlace.”

Vidíte chlapov? Usmievala sa vo vnútri celý čas. Je čas na to, aby sa títo “prečo sa neusmieva viac”, otázky do postele. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map