To je to, čo je to ako hrať manželku Jake Gyllenhaal

Ak ste videli trailer pre novú dramatu Jake Gyllenhaal demolácie, viete, že jeho žena, ktorú hrá herečka Heather Lindová, nie je vo filme veľmi dlho. Celý film sa totiž zakladá na rozpadaní a prípadnom prestavbe Gyllenhaalovej postavy po tom, čo ju stratila pri autonehode. Ale podľa Linda, jej skrátený čas na obrazovke, keď sa Gyllenhaalova zasnúbená zanechala trvalý dojem.

“Rád by som povedal ľuďom, že som len pár minút života, ale ja som sa oženil s Jakeom na večnosť,” Lind vtipkoval na N.Y.C. skríning demolácie. Takže čo to je naozaj radi hrať partnera v zločine? “Je to skvelé,” hovorí. “Akonáhle takýto druh lesku vyprší, že je to Jake Gyllenhaal, zistíte, že je najkrajší človek. “

jake Gyllenhaal
Fox Searchlight Pictures

Dôležitá vec, o ktorej sa Lind dozvedel o hercovi počas natáčania v New Yorku? Má veľký vkus v reštauráciách. “Jake obsadil obsadenie a posádku na toto úžasné miesto v Čínskej štvrti. Bolo to ako my 25, ktorí sme zostúpili na tomto malom mieste a on nám ukázal, ako robiť knedličky správne, “hovorí. “Naozaj je to len zábava pracovať s niekým, kto sa pozerá a vidí, že sú v pohode aj osobne.”

SÚVISIACE: V demolácie, Jake Gyllenhaal sa učí čeliť jeho emóciám (a strach z verejného tanca)

Vo filme, ktorý tiež hviezdy Naomi Watts a Chris Cooper, Gyllenhaal hrá Davis, investičný bankár, ktorý píše sériu osobných listov do predaja automaty ako spôsob, ako sa vyrovnať s náhlou smrťou jeho ženy. Exkluzívny klip z filmu (nižšie), ukazuje niektoré z tých úprimných priznaní, ako že nikdy nevedel svoju ženu, kým boli zosobášení. “Keď stratíte niekoho, existuje tendencia imortizovať ich a premeniť ich na hrdinov,” dodáva Lind. “Ale to, čo milujem, je, že tieto postavy majú nedostatky. Nie sú to anjeli ani diabli, ale skutoční ľudia. “

Sledujte exkluzívny klip z demolácie a zachytiť film vo vybraných divadlách od piatku 8. apríla.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 63

map