To je to, čo Mariah Carey nosí počas jachtingu v Taliansku

Keď Mariah Carey ide jachting, nie je potreba plaviek.

Zatiaľ čo táto tanečnica v tomto týždni dovolenkovala v Taliansku, zdieľala niekoľko záberov na palube jachty, ktorá nemala nič viac ako šedobielko a diamantový náhrdelník. “Pon de ocean”, Carey podčiarkla jednu fotografiu, ktorá ukázala, že jej blikajúca masívny zásnubný prsteň a opierajúca sa o drevenú zábranu, keď si užívala malebný výhľad na oceán.

V ďalšom snapu z jej impromptu jachty vystrelí v Ponze, Carey objala jej trup s jednou rukou, predvádzala svoje vyblednuté náramky a spojila svoje odtiene s druhou rukou. Splietajúca sa vlna vlasov “Spolu spojíme” je odtiahnutá a ona žiara pri pohľade na vodu.

⛵️⚓️❤️

Fotografie zverejnená Mariah Carey (@mariahcarey) na

Carey poslala niekoľko ďalších záberov sama seba v šmýkačkách, vrátane detailného záberu, kde blikne smimovanie a spojí svoje blonďaté zámky. Speváčka sa teší pozoruhodnosti a zvuky Talianska so svojím manželom Jamesom Packerom a jej dvoma deťmi, Marockou a Monroe, po vystúpení na esencie Festival v New Orleans minulý týždeň.

SÚVISIACE: Mariah Carey dostane rozhovor vo vani nosia šumivé večerné šaty

☀️☀️☀️☀️

Fotografie zverejnená Mariah Carey (@mariahcarey) na

V sladkej chvíli rozkošné päťročné dvojčatá dávajú na tvár mámu bozky, pričom Carey je oblečená v bielych riasených džínsoch, bielom vrchu a čiernych klinoch. Malé marocké kvitnuté vlasy prúdia, keď sa nakloní, aby si hladil svoju matku v tlačenej denim-button a biele šortky, a Monroe sa pripojí na smoochfest v námořnictve a biele pruhované šaty.

❤️❤️❤️

Fotografie zverejnená Mariah Carey (@mariahcarey) na

Rovnako ako ich mama, zdá sa, že obaja majú rád dobrú fotografiu, takže sa všetci usmievali, keď zasiahli sólovú pózu pre Careyho gram, s Monroe uvedením svojho zmrzliny ošetrenie na displeji a marocké predvádzanie jeho chladné pózu v odtieňoch.

#missmonroe ������

Fotografie zverejnená Mariah Carey (@mariahcarey) na

#rocky ��

Fotografie zverejnená Mariah Carey (@mariahcarey) na

Táto mamka vie, ako odkopnúť leto z pravej strany.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 68 =

map