To je to, čo Sofia Vergara nosí, aby zasiahla do posilňovne

Upozornenie na sporadia: na okraji tela nie je vidno, keď Sofia Vergara zasiahne telocvičňu. Počas víkendu sa Moderná rodina hviezda bola chytená na ceste do cvičenia vo Wilmingtone, NC, kde navštevuje svojho manžela Joe Manganiello, zatiaľ čo on filmuje nadchádzajúcu show šesť, a ona bola rocking rozhodne neformálne súbor, ktorý nás urobil double-vziať.

Ak chcete pracovať na jej kondícii, hviezda vyrazila svoj typický glam oblečenie a 5-palcové kopy a dal si štýlové mramorové tlačové legíny a čierne orezané tričko. Ona skončila jej oblečenie s čiernymi a bielymi teniskami Reebok, udržiavať jej krásu vyzerať minimálne s čerstvou tvárou a nosiť vlasy dole.

FOTKY: Ktoré Chic osobnosti nosia v telocvični

Vergara v poslednej dobe odkráčala svojou fitness rutinou V štýle, ktorá pozostáva z kombinácie kardioch, závaží a pohybov typu Pilates na stroji Megaformer – a veľká dávka motivácie od jej pekného hubby. Jedna vec je istá: Vergaru sme nikdy predtým nevideli a my sme veľmi v jej tónovanom vzhľade.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map