To sú najlepšie spôsoby, ako sa zbaviť nožničiek

Hoci sa niektoré môžu vzťahovať na vrany na vonkajších okrajoch očí ako “znakové línie”, často ich považujeme za zlomysek našej existencie pokaždé, keď sa náš makeup zbiera v oblasti, alebo sú výraznejšie, než by sme uprednostnili v photo. Prečo sa na nohách dokonca tvoria nohy, a čo je dôležitejšie, ako sa ich môžete zbaviť? “Očná oblasť má najtenšiu kožu na našom tele – očné viečka sú 3 až 5 krát tenšie ako pokožka na zvyšku tváre, zhasnúme asi 10 000 krát denne a všetky emócie sa riešia v očiach,” hovorí esthetik Joanna Czech. “Zmiešajte to s procesom starnutia, mätím, fajčením a ďalšími faktormi a vy máte nohy z vrany.”

Mikroneedling a masáž
Pretože obmedzenie pohybov tváre nie je najdôležitejším prostriedkom na riešenie problému, česky navrhuje, aby ste hľadali mikropunktúru – aka microneedling – ako procedúru v kancelárii. Vaša oblasť očí je krehká, a preto by sme určite odporučili, aby ste na túto skutočnosť videli profesionála, a nie používať Dermaroller na vlastnú päsť. “Myšlienka je, že zámerne zraníte oblasť a fibroblasty sa ponáhľajú do oblasti, aby ju uzdravili,” vysvetľuje. “Mám tiež radi masáž tváre špeciálne pre oblasť očí ako ďalší spôsob, ako bojovať proti nohám.”

SÚVISIACE: Prečo by ste mali používať očný krém a kedy by ste mali začať

Investujte do očného krému a masky
Ak je myšlienka mikroneledlingu príliš invazívna pre vás, očné krémy môžu rovnako dobre zmierniť účinok a zabrániť tomu, aby sa vytvorili na prvom mieste, ak ste jedným z elit, ktorý ich ešte nemá dostať. “Využite ošetrenie očí alebo masírujte oblasť začínajúcu dvadsiatymi rokmi alebo čo najskôr,” hovorí česky, ktorý uvádza La Mer’s Lifting Eye Serum ($ 240, nordstrom.com) a Biologique Crème Yeux et Lèvres Biofixine ($ 195; paullabrecque.com ) ako jej obľúbené vzorce. “Cvičte oblasť očí a tváre tým, že sa otevírajte okolo očí, potom sa pokrčte a uvoľnite celú tvár. Môžete tiež použiť ľad alebo zmrznuté krémy v oblasti, pretože je to protizápalové a stimuluje vašu pokožku.” Sme tiež veľkí fanúšikov domácich ošetrení ako Glamglow’s Brightmud ($ 69; sephora.com) a Rodia Dragon’s Blood Eye Masks ($ 39 za osem, nordstrom.com) pre rýchle opravy, rovnako ako Farmhouse Fresh Crow Catcher Eye Sérum (43 USD; farmhousefreshgoods.com). Aplikácia pomocou tlačového a uvoľňovacieho alebo klepacieho pohybu je najlepším spôsobom, ako čo najviac vyťažiť proti starnutiu mágie, pretože to pomáha pleti udržať produkt lepšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 84 = 94

map