To sú narodeniny Coco Chanel! 9 Pamätné citáty Chic ikonu štýlu

Dnes slávime módnu vedúcu dámu Coco Chanel. V tento deň by mala francúzska dizajnérka a podnikateľka, ktorá založila značku Chanel, 133 rokov.

Ako dizajnér a štýl ikony pre veky, Chanel nastaviť zlatý štandard pre obliekanie, ktoré je ešte dnes oceňovaný. Ona definovala, čo to znamená byť elegantné a pripomenul nám, že “dievča by malo byť dve veci: elegantné a báječné” (obaja, Chanel absolútne bol). V roku 1971 zomrela vo veku 87 rokov v Paríži, kde strávila veľa svojho života a budovala oživenie svojej módnej ríše.

Chanelová bola počas svojho života dámou svojho slova, obhajcom žien, a nebola sa obávať, že bude hovoriť jej myseľ. Úplne presvedčená a dôverčivá, dizajnérka sa stále spomína na niektoré z jej najznámejších citátov. A tak, na počesť toho, čo by bolo jej 133rd narodeniny, sme zaokrúhľovali naše obľúbené citáty Coco Chanel, ktoré odrážajú trochu jej vtipu a múdrosti:

Vzťahuje sa: Take Peek Inside Coco Chanel je nádherný súkromný apartmán

1.

kokos Chanel Quote 9

 

2.

kokos Chanel Quote 8

 

3.

kokos Chanel Quote 7

 

4.

kokos Chanel Quote 6

 

5.

kokos Chanel Quote 5

 

SÚVISIACE: teraz nosiť: Coco pred Chanel Stripes

 

6.

kokos Chanel Quote 4

 

7.

kokos Chanel Quote 3

 

8.

kokos Chanel Quote 2

 

9.

kokos Chanel Quote 1
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − 10 =

map