Tom Ford hovorí o jeho štýle Evolution a kde uvádza svoje ocenenie Designer of the Year Trophy

Len málo dizajnérov na svete je viac známy ako Tom Ford. To je jeden z dôvodov, prečo sa zdvihol V štýle’ale v reálnom živote vytvára trendy a prekračuje hranice každú šancu, ktorú dostane.

Po celom svojom poviedkovom nosiči od Gucciho a Yves Saint Laurent až po jeho eponymnú značku sa dotkol toľkých životov a nepochybne nám ukázal všetko, ako sa obliecť. Tieto dlhopisy sú to, čo ho udržuje a prečo pokračuje v návrhu. “Pekná vec, pokiaľ ide o ocenenie, je to, že hovoríte, že ste hovorili s ľuďmi a spriaznenými ľuďmi,” povedal Ford V štýle Ocenenie červený koberec. “Pretože je to naozaj ako dizajnéri alebo niekto kreatívny, to, čo sa snažíte urobiť, je to skvelé. Som veľmi šťastný a je to veľká česť, aby som to dostal v Los Angeles – miesto, ktoré som zavolal aspoň čiastočne doma po mnoho rokov, milujem to tu a je to úžasná česť. “

Ford nemá nedostatok červených kobercov a vysoko módnych podujatí, v ktorých sa oblieka sám seba a svojou slečnou módnych músov, ale radšej si zachová klasiku, pokiaľ ide o jeho osobný štýl. “Predpokladám, že som všeobecne dosť klasicky oblečený, je pre muža alebo ženu dôležité, aby zistil, čo pre vás funguje, čo ste najviac pohodlné a držte sa ho.” A táto myšlienka pohodlia sa pre každého líši. Ford nás všetkých odporúča, aby sme to objali a hrať si s našimi podpismi trochu s každou sezónou. “Môžete zmeniť rameno, môžete zmeniť tvar: štýly sa pohybujú ďalej, ale zistite, v čom ste pohodlné. A ak ste spokojní v extrémnej móde a krásny výbežok výstrihu, potom ho noste.”

Tomáš Ford
Frederick M. Brown / Getty

Všetci poznáme Forda za jeho odvážne šaty a smutné siluety a veríme tomu alebo nie, to je spôsob, akým opísal jeho štýl, keď sa prvýkrát dostal do odvetvia v jeho 20-tych rokoch. “Keď som začal, bol som viac sexuálne a sexuálne obvinený z mojich šiat,” uviedla ikona. “Teraz by som povedal, že sa zmenili viac na zmysel, keď som trochu starší.” A príjemne je to Nočné zvieratá režisér (pretože áno, vyniká aj vo filme) neverí, že je to všetko štýlové! “Nemyslím si na seba ako na” štýl “, takže možno to je v štýle,” odhalil. “Rád si myslím, že mám svoj vlastný štýl, ktorý dúfam, že je v štýle, ale neviem.”

SÚVISIACE: Pozrite sa na Najhorúcejšie Celebrity Looks z roku 2016 V štýle ocenenie

A my sme počuli príbehy o kráse rituálov Forda a bohatosti jeho kúpeľne, takže sme neboli úplne prekvapení, keď uviedol, že pravdepodobne bude umiestňovať svoju sochu ocenenia Designer roka. “Moja kúpeľňa je moja šatňa,” potvrdil. “Je to miesto, kde sú moje šaty, je to tam, kde je zrkadlo, je tam hneď, vidím to každé ráno, nie je to v hostiteľskej izbe v prízemí.”

Nočné zvieratá jeho divadlá za mesiac, takže môžeme očakávať, že v nasledujúcich týždňoch budeme vidieť oveľa viac Forda. Sledujte dizajnérska rozpráva o jeho osobnom štýle v roku 2016 V štýle Ocenenia vo videu v hornej časti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 9

map