Tom Hiddleston konečne hovorí o tom, že Taylor Swift Rumor

Hiddleswift: krátke a záhadné spojenie americkej popovej hviezdy a uznávaného britského herca. Kedy bude toto kultúrne dôležité termín urobiť slovník, Merriam Webster? Taylor Swift a trojmesačné vzťahy Tom Hiddlestonovej pochopiteľne rozohnali okolitý svet: práve sa rozpadla s Calvinom Harrisom! Mal na sebe “Ja <3 TS” tank top at her Fourth of July party!

v GQ“Taylor je úžasná žena,” povedala. “Je úžasná, milá a krásna a my sme mali tú najlepšiu chvíľu.” Hiddleston hovorí o svojom vzťahu s slečnou Swiftovou. Nočný manažér hviezda tiež vyvrátila veľmi populárnu teóriu, že jeho vzťah s Swiftom bol reklamný kúsok, hovoriac časopisu: “Samozrejme, že to bolo skutočné.”

A ten neslávny tank? No, nie je to to, čo si myslíš. “Pravdou je, že to bol štvrtý júl a štátny sviatok a hrali sme hru a skĺzol som a zranil som chrbát,” vysvetlil Hiddleston, “a ja som chcel chrániť pasienku pred slnkom a povedal:” Má niekto mať tričko? “A jeden z jej priateľov povedal:” Mám to. “” Zadajte: Ja <3 TS tank. “We all laughed about it. It was a joke.”

SPOJENÉ: Side Eye, Humblebrag a ďalšie nové slová sú teraz v Merriam-Webster Dictionary

VIDEO: Taylor Swift a Tom Hiddleston sú stále priatelia

 

Na konci dňa čarovný Brit trvá na tom, že medzi ním a jeho bývalou nie je žiadna zlá krv. “Viem len ženu, ktorú som stretol. Je neuveriteľná, “povedal.” Vzťah v centre pozornosti … Vzťah vždy vezme prácu. Vzťah v okamihu pozornosti trvá práca. A nie je to len svetlo. Je to všetko ostatné. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − 25 =

map