Tom Hiddleston vyzerá v pohode a bez námahy ochladí na jeho cestovanie lietadlom

Taylor Swift jasne vie, ako ich vyzdvihnúť.

V stredu prišiel popový hviezda, priateľ na vytvorenie nadpisu, Tom Hiddleston, na letisko LAX v Hollywoode a podarilo sa nám pomôcť, keď sme zacvakli cez kontrolné body TSA s niekoľkými kusmi batožiny. Pre svoje sólo lietajúce dobrodružstvo, 35-ročný herec uviazol na ne-ozdôbky getup, ktorý pozostával z obyčajného námorníctva T-shirt, čierne džínsy a zodpovedajúce topánky. A keď v tom prípade nosil košeľu, svalnaté, tvarované telo hviezdy bolo viditeľné, keď nosil batoh a nechal ho vychladnúť pre kamery.

Začiatkom tohto týždňa, nadchádzajúce Thor: Ragnarok hviezda nám pri pohľade na jeho postavu Lokiho kostým vo svojej prvej snímke Instagram. “On je späť!”, Jednoducho napísal a vrhol sa na značku rock-and-roll spolu s pochmúrnym mrknutím.

Je späť!

Fotografie, ktorú vyslal Tom Hiddleston (@ twhiddleston)

Rovnako ako v poslednej dobe sa objavil nový kus lásky? Zdá sa, že spoločnosť Swift v New Yorku udržiavala nízky profil a okrem toho, že sa hýbala prirodzene vyzerajúcimi kudrnatými vlasmi, tiež pravidelne zasahovala do telocvične v štýlovom vzhľade pripravenom na cvičenie.

SÚVISIACE: Taylor Swift oslavuje tím ženskej gymnastiky žien po výhre zlatých medailí

Nemôžeme sa dočkať, kým sa pár znova vráti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 + = 90

map