Tommy Hilfiger zdieľa príbeh za vôňou, ktorá definovala 90. rokov

Spýtajte sa každého chladného dievčaťa, ktorý sa koncom 90-tych rokov sedí v zadnej časti učebne, aby pomenoval jej podpisovú vôňu a pravdepodobne povedala, že teraz je známy Tommy Girl. Od svojho uvedenia v roku 1996 sme sa prakticky kúpali v zimolezu a citrusovej zmesi, ešte nevedeli, že vôňa ($ 40; tommyhilfiger.comskončí definovanie celej generácie. “Dúfala som, že to urobí!” povedala nám dizajnéra na Fragrance Foundation Awards v New Yorku tento týždeň. Samozrejme, prišiel s malou pomocou od svojich priateľov. “Evelyn Lauder, ktorá je manželkou Leonarda Laudera z Estée Lauder a už nie je s nami, naozaj mi naozaj pomohla urobiť to, “povedal.” Vytvorili sme vôňu a chodili sme tam a späť. Bol som rád: “Čo by sme to mali nazvať?” a ona povedala: “Čo to myslíš? Mali by sme to nazvať Tommy Girl! “” Zvyšok, ako sa hovorí, je história.

Hoci Tommy Girl je nostalgická pre väčšinu z nás, veľmi odlišná vôňa jogs vlastnou pamäťou Hilfigera a odviedla ho späť do obdobia, ktoré sa ešte dlho stalo predtým, než sa stala jeho ríšou. “Prvá vôňa, ktorú som mala na sebe, bola anglická koža, nosil som to po prvýkrát, keď som sa s dievčaťom vydal,” dodáva. “Mala som 12 rokov a ja som mala na sebe anglickú kožu a myslela som si -” to fungovalo! ” Bolo to veľmi cool. ” 

FOTKY: Throwback Beauty Products V štýle Redakcia lásky a ich moderné dni

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 + = 16

map