Toni Braxton o svojom živote Biopic: “Bol som vždy zaťažený s tým, že musím skryť veci”

Dramatická mocná balada Toniho Braxtona, “Unbreak My Heart,” bola vydaná v roku 1996, ale 28-ročná speváčka nemala možnosť vedieť, že sa stane predzvesťou pre celý jej život: Neskôr ten rok kvôli bankrotu v kapitole 7 a o niečo viac ako desať rokov neskôr by jej diagnostikovali lupus, potenciálne život ohrozujúce autoimunitné ochorenie. Ale to, čo bolo pravdepodobne náročnejšie než to, aby sme boli osadené miliónmi dlhov a bojovali proti chronickému ochoreniu, bolo to, že o tom nemohla nikomu povedať, pretože sa obávala, že to zničí jej kariéru. “Bol som vždy zaťažený tým, že musím skrývať veci,” povedal Braxton nedávno po telefóne. Teraz konečne zdieľa svoj príbeh v novom biopike (pomenovanom podľa jej piesne, prirodzene), premiéru dnes večer o 8.00 hod. ET. na životnosť. Nižšie, viac o jej zaujímavej minulosti, žijúcu s lupou a jej novom albume. 

Aký bol váš cieľ pri tvorbe filmu?

Veľa ľudí ma nepozná – vedia len titulok. Akonáhle budete čítať príbeh, to má oveľa väčší zmysel. Vo filme nájdete veľa vecí, o ktorých som nemohol hovoriť už viac ako desať rokov, pretože tam bol rozkaz. 

Máte na mysli, kedy ste podali žiadosť o bankrot. 

To bolo veľmi náročné hovoriť. Musel som mlčky sedieť o tom, čo sa stalo a nikto nepočul a nevidí moju stranu. Neznášam ľútosť pre seba, ale bolo to ťažké prechádzať, pretože som sa cítila tak sama a nemala nikoho, s kým by som mohol hovoriť.

Zaznamenal sa niekto v tomto odvetví počas tohto obdobia?

Prince. Zavolal by ma z vedľajších stránok s návrhmi pre ľudí, ktorí by mohli pomôcť, rovnako ako najlepší advokáti. Je to ako môj strážny anjel, ktorý ma tam vždy pozoruje.

SÚVISIACE: Demi Lovato spieva svoje srdce na Hillary Clinton Rally v Iowe

Ako sa cíti byť vykreslenou Lex Scottom Davisom na obrazovke? 

Bolo to neskutočne vzrušujúce, ale neskutočné. V tejto situácii je ťažké byť objektívne. Drahý priateľ, ktorý je režisérom, povedal: “Toni, nenájdete niekoho, kto by vyzeral ako vy – ste zvláštna krása – ale musíte nájsť niekoho, kto by vás napodobnil. Na scéne, kde spieva “Unbreak My Heart”, som úprimne musel hľadať dvakrát. Robila úžasnú prácu, ktorá sa učí všetkým svojim zvláštnym spôsobom: Každý výkon, aký som kedy mal, musel som ísť do kúpeľne, takže som vždy držal v mojom žalúdku na určitej strane, aby som povedal môjmu močovému mechaniku, aby sa uvoľnil. Vybrala si to.

Aké boli niektoré z vašich povinností ako výkonný producent??

Sledujte časovú os a uistite sa, že veci boli presné. Nebol som tam jeden deň, keď sme natáčali – nepovažoval som za hercov spravodlivé a chcel som, aby to bolo z ich pohľadu. Ale pre predprodukciu a postprodukciu som tvrdo pracovala na peniaze!

Aké boli dôležité veci, ktoré ste chceli zdôrazniť?

Lupus. Najprv to bolo šokujúce, pretože som vedel, že som chorý, ale nikdy som nevedel, čo je so mnou. Okrem toho som chcel, aby ľudia pochopili moje začiatky. Boli veľmi náboženské: nemal som možnosť počúvať sekulárnu hudbu alebo nosiť nohavice, takže cesta k tomu, aby som sa stala umelcom, ktorou som dnes, bola dlhá.

súvisiace: Royals Soundtrack je tu! Pozrite si kompletný zoznam skladieb, rovno z monarchie

Čo ste sa dozvedeli o sebe v tomto procese?

Zistil som, že som bol silnejší ako som si myslela. Vždy sa snažím nájsť striebornú podšívku vo veciach. Vždy sa snažím byť pozitívny.

Kedy môžeme očakávať nový album?? 

Bol som veľmi šťastný, keď sme Babyface a ja vyhrali Grammy. Pracujeme na tom Láska, manželstvo a rozvod Pt. 2, pomaly ale isto.

Sledujte trailer pre Unbreak My Heart nižšie a naladiť sa na svetovú premiéru dnes večer o 8.00 hod. ET na životnosť.

Tento rozhovor bol zrozumiteľný.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − 85 =

map