Top Off Your Mad Muži Halloween kostým s týmto Retro Makeup Look

Potrebujete kostým na poslednú chvíľu? Ak máte retro šaty vo vašom šatníku, ste už v polovici dokončený s vašou Mad Men-inšpirovaný súbor! Spojili sme sa s Sandy Linter, líčiacou umeleckou spoločnosťou Lancome v salóne Rita Hazan v New Yorku, aby sme transformovali InStyle.com Fashion Message Assistant Kelsey Glein na Betty Draper-Francis a poskytla nám podrobné pokyny na vytvorenie pohľad na seba. Dokonca aj keď sa viac identifikujete s Peggy alebo Joan, môžete prispôsobiť vzhľad zrkadlenej obľúbenej postavy. Stačí ísť na dramatickejší oko, ak sa obliekate ako Joan a preskočte jasnú rúž na kanál Peggy. Pokračujte v čítaní a pozrite si našu užitočnú sprievodcu GIF nižšie!

SÚVISIACE: Pozrite si našu GIF sprievodcu pre tvorbu kráľovnej Elsy zmrazený-Inšpirovaný Braid

Šialený Men Makeup Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

Namiesto toho, aby začal s vrstvou základov, Linter začal s očami, aby sa zabránilo miešaniu tieňového spadnutia na pokožku. Ona zmiešala mäso-tónovaný očné tiene primer na Kelsey je pokrievky, než vyzdvihnúť čiernej vložky.

Šialený Men Makeup Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

“Po tieňovej základni som lemoval oko, žiadne oko na Bettyho pohľad, tužka ide priamo cez veko,” hovorí Linter. “Len si ho trochu upravte vo vnútornom rohu.” Nasleduje bledý šedý tieň na celom veku a používa tmavšie šedé ako obrys. Linterove odtiene boli z palety obmedzenej edície Lancome, vyskúšali paletu Color Design v Teal Fury ($ 50, lancome-usa. com) pre podobnú zhodu.

Šialený Men Makeup Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

Vyzdvihnúť Lancomeovu Expertovú ceruzku Brow v Blonde (26 dolárov, lancome-usa.com), Linter naplnil Kelseyove oblúky a prešiel ich štetcom na cievke, aby distribuoval produkt.

SÚVISIACE: Pozrite sa na našu výučbu o vytvorení dňa mŕtvych Sugar Lebka pozrieť

Šialený Men Makeup Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

Nasledujú falošné riasy. “Falošné mihalnice môžu byť zložité.” Zvoľte dvojicu, ktorá sa ľahko ohýba na základňu – niekedy drahšie verzie môžu byť tuhé, čo je dôvod, prečo trvajú večne, ale lacnejšie majú pre nich krásny zákrut, “odporúča Linter. “Pred nanesením ľubovoľného lepidla vyrežte prvú jednu alebo dve časti z vnútorných častí, pretože to sú časti, ktoré dokážu počas večera zovrieť vaše očné viečka alebo vyskočiť.” Použite tmavé lepidlo ako Duoovo lepidlo, vytlačte stredný bod na kus papiera a pomocou špáradla ho rozložte na základňu biča. “Nepoužívajte nadlepené alebo podlepené, pokúste sa ju aplikovať čo najlepšie,” dodáva.

Šialený Men Makeup Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

Akonáhle bol všetok očný make-up nastavený, Linter používal slonovinovo sfarbený základ nadol, potom dotkol jednotlivé oblasti s korektorom. “Na lícach používajte chladnú ružovú ružicu ako Lancome Blush Subtil v Rose Fresque (30 dolárov, lancome-usa.com),” hovorí Linter. “Žiadne bronzer alebo zvýrazňovač zapojený — by ste ich nepoužívali pre a Mad Men vyzerať. “

Šialený Men Makeup Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

Ak chcete vytvoriť perfektný odtieň červenej farby, Linter zmiešal L’Absolu Rouge v spoločnosti Lancome v # 349 ($ 30; lancome-usa.com) s Rouge In Love # 146 ($ 29; lancome-usa.com). “Dodržujte pravé farby ako sú koraly, pomaranče alebo červené,” radí. “Chcete farby bez jemných odtieňov hnedej, ktoré skutočne vyzerajú.”

Šialený Men Makeup Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

Dokončite práškovým práškom, aby ste mali kožu matný efekt – voliteľné perlovité náušnice a náhrdelník!

SÚVISIACE: Perfect Your Cleopatra makeup pre Halloween s našou GIF sprievodcu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 8

map