Toto chladné mlieko je skutočne dobré pre vaše vlasy

Len keď sme si mysleli, že sme videli každý nástroj na vlasy, ktorý si možno predstaviť, spolu s LumaBella je prípravok na vyrovnávanie hmlistých vlasov – úplne inovatívny nástroj, ktorý môže skutočne opraviť vaše pramene namiesto toho, aby spustil suchosť a rozdelil konce. Namiesto toho, aby ste opustili vás vo vašich vlastných zariadeniach, keď ste plochou železnou časťou podľa sekcií, zariadenie LumaBella pokryje vaše vrstvy chladnou hmlou, pôsobiacou ako preventívne brnenie proti teplu. Ako každý, kto niekedy počul náhodný sizzle z dosiek z vášho plochého železa kontaktu s kúskom nie úplne-suchý kúsok vlasov vám môže povedať, myšlienka pokrytie vlasy vo vlhkej vrstve môže vyzerať ako zlý , ale počujte nás von – hmla hraníc viac v smere pary, takže neočakávané, strašidelné zvuky budú pochádzať z vášho nástroja.

SÚVISIACE: Ako dlho to trvá naozaj Vezmite si fixné srsť vlasov?

LudaBella má na vonkajšej strane odnímateľnú kazetu, ktorú môžete naplniť buď čistou destilovanou vodou (nie vodou z vodovodu, ktorá obsahuje minerálne látky, ktoré by mohli zanesiť zariadenie), alebo zahrnutá liečba Macadamia Conditioning Treatment. Akonáhle je dávkovač na svojom mieste, prejdite nástroj cez vlasy s oblasťou s rozstupmi smerujúcou nadol. Extra výstrih vlhkosti umožňuje, aby vaše vlasy boli navrhnuté s nižšou teplotou ako zvyčajne, čo zanechalo super hladkú štruktúru a zdravý lesk. Pridaná hydratácia taktiež znižuje pravdepodobnosť pretrhnutia vašich prameňov a pretože teplo zapečate všetko na mieste, môžete skĺbiť ten istý štýl na deň (alebo dva, bez úsudku) dlhšie ako zvyčajne. Nakúpte produkt teraz za $ 109 na adrese lumabella.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 + = 45

map