Toto je priemerný vek najkrajších žien na svete

ľudiaročný zoznam najkrajších žien na svete bol uverejnený konzistentne už takmer tri desaťročia, pričom vždy získal pozornosť a ocenil. Julia Robertsová bola považovaná za najkrajšiu ženu v roku 2017, s Reese Witherspoonovou, Selenou Gomezovou a Viola Davisovou a ďalšími, ktorí robili konečný zoznam. Po rokoch publikovania sa výskumný časopis rozhodol ďalej rozdeliť hodnotenie a to, čo našli, je celkom zaujímavé.

Časopis JAMA Dermatology vydal novú štúdiu analyzujúcu ročný zoznam “Najkrajšie” a objavili fascinujúce rozdiely medzi skorými a modernými zoznamami. Pre začiatočníkov je priemerný vek tých, ktorí vytvorili zoznam v roku 2017, 38,9. Zatiaľ čo sa to nemusí na prvý pohľad zdajú byť významné, je v skutočnosti mladšie ako priemerný vek predchádzajúcich rokov. Napríklad v roku 1990 je priemerný vek 33,2 rokov.

VIDEO: Julia Robertsová je najkrajšia žena z roku 2017 

Čo presne to môže znamenať? Jednou interpretáciou je, že priemerný vek ľudí, ktorí považujeme za “krásnych”, je starší ako v minulosti. Samotná štúdia sa týka tohto zistenia.

“Zvýšenie priemerného veku osôb, ktoré sa objavili vo WMB ľudia, s výrazným nárastom percenta z tých 35 rokov a starších, je v dnešnej starnúcej spoločnosti významná, “uviedla študijná diskusia.

S tým, čo bolo povedané, niektorí stále tvrdia, že krása je v očiach pozorovateľa – ale to neznamená, že nemôžeme zapojiť matematiku.

SÚVISIACE: Sú to najkrajšie ženy na svete, podľa nového prieskumu

“Klasický pojem krásy je vecou matematických koncepcií a konkretizuje určité rozmery, avšak s príchodom vysoko prepojeného sveta, ktorý vystavil jednotlivcov mnohým formám krásy, stále sa snažíme pochopiť, čo prináša krása”, hovorí štúdia.

“Platforma pre masové médiá už niekoľko rokov zaviedla určité kritériá pre to, čo predstavuje krásu ľudia, zistili sme, že tieto štandardy krásy sa vyvíjajú, keď sa ľudia naučia integrovať účinky médií s vystavením sa novým kultúram a rôznym normám. “

Docela cool, ak sa nás spýtate! Zaujíma nás, aké údaje prinesie budúci rok.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − = 62

map