Toto je spôsob, akým bakalár Arie Luyendyk Jr. dostal nad svoj rozchod s Emily Maynardovou

Nie je žiadnym tajomstvom, že bakalár Arie Luyendyk Jr. dostal svoje srdce rozbité Emily Maynardovou na 8th sezóna Bachelorette.

Po skončení show v roku 2012 Luyendyk Jr. dokonca odletela do Maynardovho rodného mesta Charlotte, NC, aby sa pokúsila vyhrať jej späť. Ale po neúspešnom pokuse o druhú šancu a epicky nepríjemné Po záverečnej ruži sa konečne rozhodol, že je čas ísť ďalej – len to nebolo také ľahké, ako to dúfal.

“Chvíľu som bojoval,” povedal Luyendyk Jr V štýle keď sme dohnali s ním o aktuálnej sezóne Bakalár. “Nie je ľahký spôsob, ako sa cez niekoho dostať, ale to, čo mi skutočne pomohlo, bolo dostať sa z domu a vrátiť sa späť do cesty a mojej pretekárskej kariéry.”

bakalár Arie Luyendyk
Donna Svennevik / Getty Images

To bol čas na ceste, ktorý mu dal jasnosť, ktorú potreboval na prekonanie svojho vzťahu s Maynardom. “Čas je to, čo naozaj pomáha, pretože vám dáva perspektívu – aj keď to nie je to, čo chcete počuť, keď prechádzate rozpadom,” povedal.

SOUVISLOSTI: Čo bakalár Arie Luyendyk Jr naozaj myslia 14-ročný vek Rozdiel s Bekah M.

No a čo presne sa stalo v priebehu piatich rokov Bachelorette že ho chcel znovu otvoriť svoje srdce?

“Slávnosť môjho brata bola pre mňa veľkým posunom. Je mu 24 rokov, takže ho vidím šťastný a pripravení na to, aby sa dal ďalší krok v jeho živote, ma to chcel znovu pre seba, “povedal. “Niektorí moji priatelia majú aj deti, takže sa len tak, že som okolo nich, ma premýšľal.”

bakalár Arie Luyendyk
ariejr / Instagram

Luyendyk Jr. tiež povedal, že spomalenie jeho pretekárskej kariéry na koncerte v oblasti nehnuteľností prinieslo všetko v každodennom živote. “Naozaj mi umožnil byť doma viac. A keďže som bol doma viac, videl som, ako je táto stabilita naozaj pekná a to je niečo, čo som chýbal. “

Zatiaľ čo Luyendyk Jr. ešte nepovedal, či v tejto sezóne zistil, že v tejto sezóne je zvláštny, ukázal, že je v týchto dňoch na lepšom mieste. “Môžem povedať, že som šťastná. Určite to bola emotívna horská dráha, ale bola to aj úžasná skúsenosť. Som naozaj šťastný, že všetci na mojom ceste opäť idú. “

VIDEO: V rámci 7,4 milióna dolárov bakalárskeho sídla

Bakalár je v pondelok o 8.00 hod. na ABC.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − = 10

map