Toto je spôsob, akým Jake Gyllenhaal získal cenu za 2015 ESPY Awards

Počas minulého večera bolo veľa nezabudnuteľných vyhliadok na ceny ESPY, ale predovšetkým Jake Gyllenhaal vyzeral dobre ako po lehote knižnej knihy. Niečo, čo sa týkalo jeho chlpených vlasov a upravených tvárových vlasov proti jeho započítanému obleku, nás len zmiernilo, aj keď sa nedostane bez pomoci svojich kamarátov – a to jeho miláčik Jillian Dempsey. Pre deti sa objavili podrobnosti o tom, ako mu pomohla pripraviť sa na veľkú udalosť s hlavným dôrazom na jeho čistú a zdravú pleť.

VZŤAHUJÚCA: Maggie Gyllenhaal na fyzickú transformáciu Jakeho pre ľavák

Dempsey sa začal prepracovávať s pleťom RéVive’s Balancing Toner ($ 65, barneys.com). “Tento produkt je skvelý, pretože nevytvára pokožku čo najviac tonerov,” hovorí. Keďže Gyllenhaal bude kráčať po koberci a prezentovať cenu za najlepšieho mužského športovca, nájdenie hydratačného prípravku, ktorý nevyzerá veľmi lesklo na fotografiách, je rozhodujúci. “Správna hydratácia je kľúčová, preto som vždy masáž krém na pokožku,” hovorí Dempsey, ktorý použil krém RéVive Moisturizing Renewal Creme ($ 195, nordstrom.com), nasledovaný hydratačným regeneračným očným krémom ($ 150, nordstrom.com) , “Očný krém dodával dodatočnú hydratáciu a dodatočné zjasňovacie účinky.” Tampon Baxer’s Hard Cream Pomade ($ 20, baxterofcalifornia.com) bol použitý na zametanie späť jeho pramene, a dokončil vzhľad.

FOTKY: Všetko úžasné červené koberce vyzerá z 2015 ESPYs

Súvisiace video: Pozrite sa na hviezdy v akcii na cenách 2015 ESPY Red Carpet

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − 39 =

map