Toto je tajomstvo Za krásne žilými vlnami Lauren Conrad

Lauren Conrad je známa svojimi voľnými plážovými vlnami, ktoré sa mnohí z nás pokúšali znovu doma, ale výsledky nikdy nemajú dosť perfektný zákrut, ako sú Conradove pramene. Je to preto, že skutočné tajomstvo, ako získať vlny ako Conrad, nie je len curlingové žehličky, ale aj curlingové železo a ploché železo.

Conradová kaderníčka a spoluzakladateľka blogu Kráľovského oddelenia, Kristen Ess zdieľala svoj trik pre štýl konradov žilých vĺn v nedávnom príspevku na blogu. To, čo stanovuje metódu Ess ‘okrem iných výukových programov na plážových vlnách, spočíva v tom, že v jej technike hrajú dôležitú úlohu pri dosahovaní vzhľadu aj tepelné nástroje. Ona tiež zdieľala svoje presné produkty, ktoré používa pri kondičných vlasoch: Hot Tools 1-Inch Spring Iron ($ 50; ulta.com) a ghd Classic 1-Inch Styler ($ 149; nordstrom.com)

SÚVISIACE: 3 jednoduché kroky k krásnym plážovým vlnám

Ess začína prechádzať vlasy s curling železa, ktorý nie je zvyčajné, ale jej ďalším krokom je, kde sa veci stali jedinečnými. Potom, ako skončila natočenie, Ess poklepá nad každým zvlnenie plochým liatinom, aby sa natiahlo a trochu ich uvoľnilo. “Ak rýchlo poklepáte na zvlnenie hore a dole v hlave, zjemní vlnu a vyrovná ju, len správne množstvo! Nechoďte cez palubu s poklepaním, je to jemné! “Píše Ess ako postupovať podľa jej metódy.

Ona tiež uverejnila praktické video jej “poklepanie” v akcii na Instagram demonštrovať ukázať presne, ako replikovať jej technika. 

⚠️�� dnes ráno na @thebeautydept odhaľujem môj hlavný kľúč �� k tým dokonale uvoľneným vlnám, ktoré som vyslal pred pár dňami.

Video vyslané KRISTIN ESS HAIR (@kristin_ess) dňa

Najlepšia časť je v tom, že metóda Ess ‘”tapping” funguje na všetkých typoch vlasov, takže bez ohľadu na to, či máte vlasy silné, jemné alebo hrubé, môžete mať aj vlny. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − = 65

map