Toto je účes, ktorý prevezme viac ako 2017

Prejdite cez lob, je tu nový horúci strih, ktorý začne svoju vládu túto zimu. Zatiaľ čo Shag môže byť vždy spojený s “70s, Mick Jagger nemá nič na modernú aktualizáciu strihu nedávno vidieť na celebs, ako Chloë Grace Moretz, Amber Heard a Taylor Swift. Aktualizácia v roku 2017 zasiahla tesne pod lícnou kosťou s vrstvami na obkladanie tvárí a dlhými, rozdelenými náramkami ako Moretzovým rezom, ale pracuje aj s plnými okrajmi ako je Swift, alebo vôbec žiadne nárazy.

SÚVISIACE VIDEO: Jessica Alba odstránila jej “tehotenstvo vlasy” -A vyzerá nádherne

Štýl vďačí za opätovný nárast súčasného vplyvu desiatich rokov na módu a ako veľký prechodový strih pre dospelý lob. “Myslím, že vidíme čoraz viac vplyvu pozdĺž 70. rokov v móde,” hovorí celebritárska kaderníčka Gregory Russellová, ktorá dal Moretzovi svoj retro-inšpirovaný strih. “Akonáhle sa vaša Lob dostane príliš dlho, môžete ju vrstviť do kohúta a je to perfektná dĺžka!” 

SÚVISIACE: Ozývame to – to je oficiálne najhorúcejšie účes na jeseň

Shag pracuje so všetkými typmi a textúrami vlasov, ale budete chcieť mať na mysli tvar tváre. Ak máte úzku tvár, Russell odporúča udržať náramky celkom široký a otvorený tak, aby vaše funkcie boli všetky viditeľné a zaostrené. Pre široké tváre tvary navrhujú, že sa rozhodne pre výber úzkeho náramku, ktorý je oddelený od vrstiev, aby vytvoril ilúziu tenšej tváre. Pokiaľ ide o každodennú starostlivosť, rez je takmer bez námahy, ako vyzerá. Ak chcete predĺžiť životnosť svojho štepu, Russell hovorí, aby sa zabránilo tepelnému štýlu, ak je to možné, pretože “to bude zlomiť vaše konce, aby ste stratili štruktúru vášho rezu.” Aby ste udržali konce hľadajúce lesklé, hydratované a čerstvé, odporúča pravidelné ošetrenie vášho pramene s vlasovým olejom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map