Toto klasické 60-ročné vône získalo moderný denný update

Pripravte sa pridať kúsok histórie vôní do vašej márnosti. V roku 1968 sa Norman Norell, ktorý oblečil hviezdy ako Marilyn Monroe, Audrey Hepburn a mnoho ďalších ikon, sa stal prvým americkým dizajnérom, ktorý vstúpil do luxusnej parfumovej ríše svojou eponymnou vôňou, ktorá sa stala okamžitým hitom a pripravila cestu pre ďalšie Americkí dizajnéri sa dostali do hry. Takmer o 50 rokov neskôr sa klasická vôňa dostane do roku 2015 reštart.

Moderný Norell má stále veľa prvkov verzie OG – každá fľaša obsahuje stále viac ako 200 jasmínových plátkov vo vzore, rovnako ako v roku 1968, spolu s originálnymi poznámkami z galbanum a orris butter. Nové prírastky zmesi zahŕňajú pivonku, gardenciu a mandarínku, ktoré sú zakotvené opojným santalovým drevom a pižmom suché. Nájdite vylepšenú vôňu Norell za 150 dolárov za fľašu v obchodoch Neiman Marcus v celej krajine a prejdite nadol a uvidíte niektoré z klasických vzorov Normana Norella.

SÚVISIACE: Aký je rozdiel medzi Eau de Parfum a toaletou? Váš sprievodca rozlíšením typov vôní

Norell - Embed 1
Zdvorilosť

Súvisiaci: Najobľúbenejší vôňový obchod v Paríži prichádza do New Yorku

Norell - Embed 2
Zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − 20 =

map