Toto Selfie je ďalším dôkazom toho, že Cindy Crawford by mohla byť Kaia Gerberovou Twin

Nie je popreté, že Kaia Gerber získala svoj supermodel dobrý vzhľad z nepoškvrnenej 90-tych rokov Cindy Crawfordovej, ale najnovšia mladá hviezda, ktorá sa objavila pozdĺž jej mamičky ako sme vyzerali, nám doslova videl dvojitú.

Nie sme jediní. “Prečo sa pozrieme na rovnaký vek?” Geber napísal vedľa Snapchat selfie páru matky a dcéry, ktorá ukazuje 51-ročné twinning s jej mini-me.

VIDEO: Cindy Crawford vyzerá ako Twin Kaia Gerber v tejto # TBT Snap

Dokázala, že nejako vynechala celý proces starnutia, matka dvoch modelov hlúpe zajačkovým filtrom a zrkadlí tmavé oči dospievajúceho a vlnité brunetky na fotografii.

TK
Kaia Gerber / Instagram

Kaia, ktorá sleduje v mojom momente kroky s začínajúcou modelárskou kariérou, sa predtým otvorila o tom, ako praktizuje superstar krásu rutiny.

Počas rozhovoru s ľudia v máji Gerber odhalila, že je vďačná, že počúvala pokyny svojej mamy, aby sa jej obočie nikdy nedotkli. “Bol čas, keď som naozaj chcel robiť veci s nimi, ale nedotýka sa jej a stále má naozaj dobré obočie, a tak som sa od nej naučila, aby sa ich nedotkla a som rád, že som to neurobil, “pripustila.

SÚVISIACE: Tu je How Cindy Crawford a dcéra Kaia Gerber Cruising v lete

S mamou ako Crawford si myslíme, že je bezpečné povedať, že Gerberova krása bude trvať celý život.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 + = 48

map