Toto Victoria’s Secret Angel’s Haircut je 2017 verzia “The Rachel”

Dlhé plážové vlny sú rovnako súčasťou podpisu Victoria’s Secret Angels ako ich krídla. Ale, podobne ako my ostatní, modely dostanú túžbu zmeniť veci aj svojimi účesmi.

Presne to to, čo urobil Angel Elsa Hosk minulé leto, keď si roztrhla jasné blond vlasy do najhorúcej účtovnej zrážky v roku: ramenná pasca. Teraz, keď skončila tohtoročná výstava VS Fashion Show, Hosk aktualizoval svoj strih tým, že mu dal začiatok 90. ​​rokov, ktorý práve debutovala na Instagram.

Len chcú žiť v 90. rokoch sitcom ������♀️

Príspevok zdieľaný elsa hosk (@hoskelsa)

SPRIEVOD: Tento tajomný anjel z Viktórie rozsekal jej plážové vlny

Z jeho vyzerania, Hoskov stylista Benoit Moeyaert zdobil konce modelu pre tupé, vyklopené vyhotovenie. Ale to, o čom sme zvyknutí, je Hoskov nový dlhý, chrapľavý tresk, ktorý Moeyert spätne navliekol na ďalšie zdvíhanie a objem. Anjelský strih nám pripomína určitú ostrihačku Jennifer Aniston, ktorá ju na počesť vynašla “Rachel” Priatelia charakter, ktorý bol rez 90. rokov. Počas desaťročia bol Anistonovým pohľadom najpopulárnejším strihom v salónoch po celej krajine.

A súdiac podľa Hoskova titulku “Len chcem žiť v 90. rokoch : Person_getting_haircut_tone2: : Woman_shrugging:,”cíti aj vibrácie Rachel Green.

VIDEO: Vyskúšajte Swarvoski Pozrite sa na Victoria’s Secret Fashion Show

Ak sa znovu pozeráte Priatelia v celom rozsahu Netflix neuspel, že by ste chceli tento retro štýl v roku 2017, bude Hoskov nový strih.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 + = 17

map