Tour Khloé Kardashian je farebne koordinácia Fitness skriňa

Nie je žiadnym tajomstvom, že Khloé Kardashian pracuje na jej fitness. Tak ako je skutočná hviezda motivovaná zasiahnuť do posilňovne každé ráno? S jej obrovským farebne koordinovaným fitness šatníkom, samozrejme.

Kardashian predviedol svoj obrovský šatník venovaný výlučne svojmu oblečeniu v cvičení na svojej aplikácii a webovej stránke. “Toto je jedna z mojich obľúbených miestností v mojom dome. Toto je môj fitnes šatník, “hovorí. “Väčšina ľudí pravdepodobne nemá skriňa na fitnes, ale viete, že nemám manžela, takže mám ďalší šatník!”

Khloe Kardashian Closet Embed
Zdvorilosť

Hviezda ďalej ukáže ultra-organizovaný priestor (legíny sú usporiadané podľa farieb a dĺžka) a dajte nám mega tenisku závisť. Vlastníctvo toľko párov nádherných závanov vás určite prinesie, aby ste v telocvični zasiahli telocvičňu!

SÚVISIACE: 8 spôsobov, ako získať Killer plážové telo, inšpirované Khloé Kardashian

“Zakaždým, keď prechádzam, som motivovaná,” ​​hovorí vo videu. Pozrite sa na tento klip, aby ste sa naplno pozreli na nádherný priestor.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − 69 =

map