Trump tvrdí, že kráľovná Alžbeta ho počas návštevy čakala na čakanie

V takom malom pohybe, ktorý môže spôsobiť, že aj Regina George sa potýka, prezident Donald Trump teraz tvrdí, že kráľovná Alžbeta, 92, ho nechala čakať počas stretnutia na zámku Windsor minulý mesiac. Choď do toho, zatočte do toho ťažkého povzdychu. Získali ste to.

Ak myslíte: “Ale celá vec bola videozáznamom, je tu skutočná videokazeta kráľovnej stojacej v júlovom horizonte po dobu 12 minút – pamätajte si, keď si pozrela hodinky a my všetci sme? predložíme vám celý prepis, v politicko:

“Prišiel som a ja som na zemi a čakám s kráľovou a kráľovnou stráže … čakám. Bol som asi 15 minút skôr a čakám s manželkou a to je v poriadku. Hej, to je kráľovná, že? Môžeme počkať. Ale som trochu skoro. “

SÚVISIACE: Queen Elizabeth Skontroluje Jej hodinky čaká na Donalda a Melanie Trumpa, aby prišli na čaj

Iste znie ako Trump.

Samozrejme, obvinil médiá za to, že hlásili, že bol oneskorený. (Ako sme uviedli, nebol v skutočnosti neskoro, kráľovná bola skoro, ale stretnutie prebehlo o 17 minút). Ale naozaj potrebuje vymyslieť nový príbeh? Cíti sa trochu veľa.

Všetko, čo bolo povedané, Trump nedrží odvahu proti 92-ročnému panovníkovi, ktorý nazval “neuveriteľným”. Čo sa týka toho, prečo stretnutie trvalo tak dlho, Trump hovorí: “Sme spolu.”

Budeme sledovať účet v paláci Twitter pre oficiálnu odpoveď kráľovnej, čo dúfame, že je jednoducho toto: 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 4

map