Tu je ďalší dôvod, prečo sa vyhnúť uvoľneniu papierových miest

Je tu len jeden mesiac Paper Towns hity divadiel, a teraz fanúšikovia majú ďalší dôvod, prečo sa dostať nadšení pre vydanie. Dnes bolo oznámené, že stovky divadiel po celej Amerike a Kanade budú hosťovať špeciálnu udalosť vo štvrtok 23. júla “Noc v mestách”, kde fanúšikovia budú môcť vidieť film predtým, ako sa otvoria ďalší deň. Okrem toho budú zahrnutí do živého simulcastu exkluzívneho Q & A s obsadenými členmi Cara Delevingne, Nat Wolff, Halston Sage, Justice Smith a Jaz Sinclair, rovnako ako autor John Green. 

Tix sú teraz v predaji na špeciálnu udalosť #NightOnTheTowns pre #PaperTowns! NightOnTheTowns.com @papertownsmovie

Fotografie vyslaná Cara Delevingne (@caradelevingne) na

Zábavné peniaze tu však nekončia. Účastníci budú mať aj akustické vystúpenia od Saint Motel a Nat & Alex Wolff a odídu s Paper Towns plagát a pamätný medailón. Ak to nestačí na to, aby ste sa dostali na stránku papertownsmovie.com, aby ste získali svoje vstupenky ASAP, nevieme, čo je. 

Ak však nemôžete húpať, predpredaj vstupeniek na otvorenie víkendu bude k dispozícii k nákupu 1. júla. Označte svoje kalendáre!  

súvisiace: Paper Towns Autor John Green hovorí o rozdieloch medzi filmom a knihami

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 1

map