Tu je dôvod, prečo Chris Pratt nie je zúfalý otázkami o jeho stravu a fitness rutinné

Ako žena v Hollywoode je Bryce Dallas Howard zvyknutá odpovedať na rozhovorové otázky o jej režime stravovania a fitness, ale nebola pripravená na to, čo by sa stalo, keby sa s ňou spoločné rozhovory Jurský svet spoluhráč Chris Pratt.

“Ako žena, keď robíte rozhovory a robíte akčný film, ste si istý druh ocele pre všetky skutočne otravné otázky ako:” Aká bola vaša strava? “A” Aký bol váš kondičný tréning? ” a “čo to trvalo?” A keď robím rozhovor s Chrisom, v podstate sa o ňom obťažuje, “povedala Ellen DeGeneres počas spoločného vystúpenia v utorok Jurský svet: Padlé kráľovstvo.

Šesť mesiacov žiadne pivo. #GOTG Kindle douchey poslať to, ale môj brat ma urobil.

Príspevok zdieľaný chris pratt (@prattprattpratt)

“Na začiatku som bol rád,” Ach to je skutočne osviežujúci, “a ako piaty alebo šiesty čas som bol rovnako ako,” Jeho telo nie je komoditou. Je to človek s myšlienkami a myšlienkami a snami a cieľmi. Nehovorte len o jeho abs! “” Pokračovala.

Pratt, však, nemá otázky. “Mám pocit, že aspoň tretina mojej práce je práve podložkou. Som loutka, “povedal Výstava Ellen DeGeneres. “Chcem povedať veci, s ktorými prichádzajú iní ľudia a stojí v oblasti, ktorú niekto už svieti. Je to skvelé a ľahké. A ak mi to skutočne zabaví rybárske výlety a chladné auto, urobím to. “

Spoloční hviezdy sa taktiež pokúšali o svoje blížiace sa Jurský svet pokračovanie. “Existuje udalosť na úrovni extinkcie, ktorá sa deje na ostrove, čo ohrozuje všetky životy všetkých dinosaurov na tomto ostrove,” hovorí Howard.

“Existuje dinosaura, vyháňa sa a začne zabíjať niektorých ľudí,” dodáva Pratt.

SÚVISIACE: Chris Pratt je takmer pošliapaný dinosaurami v novom Jurský svet 2 zábery

A našťastie Howard sa tentokrát nepoužíva v podpätkoch pre celý film. “Musím nosiť pohodlnejšiu obuv a nemôžem vám povedať, aký ľahký bol tento film pre mňa kvôli tomu. Bolo to oprávnene šokujúce, “povedala.

Pozrite sa na vyššie uvedené sladké klipy, aby ste získali viac informácií o tom, ako sú ich 5-ročné deti najlepšie priatelia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − = 95

map