Tu je dôvod, prečo Karlie Kloss nebude chodiť na Victoria’s Secret Fashion Show

Ak ste si vybrali Victoria’s Secret Instagram s modelmi 2016 VS Fashion show pre známu tvár Karlie Klossovej, získali sme pre Vás niečo zlé: Model nebude chodiť v módnej show Victoria’s Secret, ako bolo oznámené minulý mesiac , Zatiaľ čo mnohí z našich ďalších obľúbených anjelov, vrátane Lily Aldridgeovej, Alessandry Ambrosiovej a Adriany Limy sú všetci pripravení a pripravení na sezónu, ktorá sa bude konať v Paríži v tomto roku, bohužiaľ Kloss nebude schopný z dôvodu iných “pracovných povinností”.

Kloss sa dostala do Instagramu, aby prelomila správy svojim fanúšikom s fotografiou Victoria’s Secret Fashion Show, triedy 2013, so sladkým titulkom “Myslieť na anjelov a celú rodinu @victoriassecret, keď sa dostanú do Paríža dnes. Bohužiaľ tento rok mám pracovnú povinnosť, ktorá ma udržiava z Paríža, ale mám smutné, že mi to chýba, ale všetci chceme odtiaľto všetko najlepšie! ako všetci moje dievčatá chodia, veľa šťastia a vychutnajte si každú minútu z toho! Nemôžem sa dočkať, kým vás všetci svietia jasne v Paríži všetky moje lásky xx kk “

Myslieť na anjelov a celú rodinu @victoriassecret, keď sa dnes dostanú do Paríža. Bohužiaľ tento rok mám pracovnú povinnosť, ktorá ma drží od Paríža. Je mi smutné, že mi to chýba, ale chcem všetkým najlepším z diaľky! Neexistuje žiadna skutočná show, podobne ako módna prehliadka VS, a nie je tam žiadny pocit, akoby som chodil na túto nádhernú pristávaciu dráhu. Všetkým mojim dievčatám chodí, veľa šťastia a vychutnajte si každú minútu! Nemôžem sa dočkať, kým vás všetci svietia jasne v Paríži ❤️ všetka moja láska xx kk

Fotografie, ktorú poslal Karlie Kloss (@karliekloss)

VIDEO: 10 Nezabudnuteľný vzhľad z módnej výstavy Victoria Secret v roku 2015

 

No, ak nemôžeme mať Kloss, prinajmenšom máme prichádzať nováčik Bella Hadid tento rok, aby sme okoreňovali vzletovú dráhu s jej nervóznym pohľadom a divokou vzletovou dráhou.

SÚVISIACE: Pozrite sa na Lily Aldridge Skúste na jej Victoria Victoria Secret 2016 Angel Wings prvýkrát

Dokonca aj s Klossom mimo pristávacej dráhy, možno dostaneme niekoľko príbehov Snapchats alebo Instagram o vlastnej diváckej show Victoria’s Secret Fashion Show. Možno bude naladiť sa s jej BFF a bývalá VS módna prehliadka interpreta Taylor Swift, ktorý má svoj vlastný podiel dobrých priateľov šou prehliadku, vysielanie na 5. decembra v 10 hodín E.T. na CBS.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 39

map