Tu je dôvod, prečo Kate Middleton náhrdelník vyzerá tak oboznámený

Stačí zavolať Kate Middletonovej kráľovnej konzistencie módy, pretože táto kráľovná vie, čo jej páči a drží na ňom. Čoskoro mama z troch navštívila Kráľovskú akadémiu a gynekológov v Londýne, aby sa dozvedela o spustení kampane Nursing Now a keď bola vonku, obliekla sa niektorými svojimi najobľúbenejšími módnymi kúskami.

TK
Victoria Jones – PA Obrázky / Getty

Middleton vyzeral kráľovsky, keď bol oblečený do kráľovskej modrej hlavy – cez kabát Jenny Packhamovej a šaty – ale aj jej doplnky vynikali. Namiesto zachovania minimálnych vecí sa rozhodla pre semišovú obuv Jimmyho Choo, veľký modrofialový náhrdelník s tanzanitovým náhrdelníkom G. Collins & Sons a zodpovedajúce náušnice (podobné tu), ktoré dopĺňali jej veľmi slávny zafírový zásnubný prsteň.

kate Middleton Necklace - Embed
WPA Pool / Getty Images
kate Middleton Ring - Embed
Samir Hussein / Getty Images

Nie je žiadnym tajomstvom, že Middleton šiel proti konvenčnému zrnu modrým krúžkom. Middletonský zásnubný prsteň je 12-karátový zafírový a diamantový klastrový kruh v hodnote okolo 500 000 dolárov. Je to špeciálne pre oveľa viac ako jeho cenovka, hoci. Prsteň bol pôvodne kúpený od Williama otca princa Charlesa, aby priniesla princeznú Dianu za ich angažovanosť a údajne to bolo čiastočne modelované po modrej Garradovej broške kráľovnej Viktórie, ktorú má kráľovná Elizabeta občas.

“Hovorilo sa, že má silný vplyv na princa Charlesa, keď prišiel do Garrarda, aby si kúpil kruh pre lady Dianu. On nakoniec skončil nastavenie zafírového kruhového kruhu pre ňu, ktorý neskôr priniesol princ William k vévodkyni z Cambridge na ich angažovanosti, “povedal Garrad kreatívny riaditeľ Sara Prentice móda. “Ja by som si predstavovala, že by som bola obklopená vašou matkou a tvojou babičkou [s takým krásnym, neuveriteľným šperkom … že by sa držala s tebou.”

Middletonovo utorok ráno bling bezproblémovo sa prispôsobilo kruhu. Ona má modré šperky pred a len pár týždňov späť, a sú to jej skriňa, pretože sú tak výnimočné. Hlavný šperk je obklopený diamantmi s veľkosťou 0,97 karátov a je umiestnený v platinovej farbe a je to od značky, ktorá je špeciálna pre kráľovskú rodinu.

KATEGORIE: Kate Middleton vynechal All-Black oblečenie kód na BAFTAs, a niektorí ľudia sú rozrušení

Kolekcia G. Collins a Sons šperky v Anglicku poskytla klenotník, ktorého britskí monarchovia vymenovali za kráľovskú korunu. Kráľovná Alžbeta II. Menovala G. Collinsa a Sonsovho Harryho Collinsa za svojho osobného klenotníka v roku 2000 a v roku 2007 sa stal korunným šperkom.

“Toto je najväčšia ocenenie, ktorú môže odovzdať klenotník Jej Veličenstvo kráľovnej, zahŕňajúcu starostlivosť a údržbu korunových klenotov umiestnených v Londýnskej veži a ďalšie súvisiace povinnosti,” povedal Collins o vymenovaní vo vyhlásení.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map