Tu je dôvod, prečo Kim Kardashian narovnal severozápadné vlasy

Kim Kardashian je v súčasnej dobe opäť vyzvaný na kultúrne privlastňovanie, ale to nie je jediná kontroverzia, ktorú v posledných dňoch bola súčasťou. Celebrita bola kritizovaná po tom, ako bola fotografovaná s dcérou Severozápad, ktorá mala na sebe prirodzene kudrnaté vlasy. 

Na fotografii, ktorá bola zverejnená po celom sociálnych médiách, možno vidieť severozápad, ktorý má vlasy narovnané vo vysokom koni. Vzbudili otázky o tom, prečo spolu so zvedavosťou, či sever bol na sebe rozšírený, pretože jej vlasy vyzerali oveľa dlhšie ako v minulosti. 

Kardashian však vyslovil obavy v nedávnom rozhovore Hollywoodský reportér

“Chcela si rovné vlasy a ja som raz narovnal vlasy,” povedala na tlačovej besede. “Je to smiešne, pretože online všetci si mysleli, že sme ju tlačili a urobili všetko. Bolo to len ploché železo. Dokonca som si prečítal, že má rozšírenie! Má kučeravé vlasy, takže keď narovnáte jej vlasy, bude to naozaj dlho. Nemôžem uveriť, že to ľudia nezískali. Niekedy stačí vyladiť to! Bolo to jej narodeniny a všetko, čo chcela, bolo pokúsiť sa jej vlasy narovnať. “

Šťastný deň otcov. Vďaka za to, že ste takým dobrým otcom našim deťom! Vykríknite na všetkých úžasných otecov! ��

Príspevok zdieľaný Kim Kardashian West (@ kimkardashian) dňa

Ďalej vysvetlila, že povedala Severu, že jej bolo dovolené vyrovnať sa za jej večierok, ako aj ich nadchádzajúce cesty do New Yorku. 

SÚVISIACE: Kim Kardashian má toto povedať každému, kto kritizuje jej kontroverzné pásky

“Vieš, ja nechcem, aby sa jej narovnávala vlasy po celú dobu, ale ak to chce dvakrát alebo tri dni do roka, tak to je v poriadku so mnou, milovala to, ale miluje jej aj kučeravé vlasy “Chris [Appleton], ktorý mi robí vlasy, si splietal vlasy a dal si ju do koni a ona ju úplne milovala.

Tak to tu máte. Bolo to žiadosť od samého seba, ale neočakávajte, že by sa tento účes často objavoval. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map