Tu je dôvod, prečo Tom Hiddleston nemá zmysel nahých scén a je považovaný za kus

Výkriky zo zhromažďovania paparazzov boli tlmené nadsadenými super fanúšikmi, ktorí sa nestratili kričať: “Si tak sexy!”, Druhý 35-ročný anglický herec Tom Hiddleston prišiel na premiére filmu Tribeca, – o filme výškový Stredná noc vo vnútri divadla SVA v Manhattane. A kto by ich mohol obviňovať? Hiddleston prišiel vyzerajúci ako dapper ako kedykoľvek predtým v obleku z tónovaného obleku Dolce & Gabbana, ktorý sa hodí ako rukavica.

“Snažil som sa to a pripomenul mi to zo 70. rokov, a výškový je nastavený v 70-tych rokoch, “povedal V štýle inšpirácie za jeho filmovým vychovávaním. Hiddleston vždy prináša pohľad hodný najvyššieho miesta na najkvalitnejšom oblečenom zozname, ale je tu jedno oblečenie, ktoré v novom filme s istotou športuje, že sme ogletizovali, aby sme si pozreli: jeho k narodeninám. Krátky, úplne nahý moment, ktorý môžete vidieť v prívese (nižšie), ponúka vrchol vo svojom vytesanom tele, ale hviezda hovorí, že to všetko pre kamery nie je veľký problém.

“Nevidíš nič viac, ako by si videl, keby si ma videl, ako kráčam po pláži na plávajúcich kufroch, ale v príbehu je dôležité, že v knihe [JG] Ballarda (spisovateľka za tú istú knihu, ktorá inšpirovala film ] písanie románu, moja postava, Dr. Laing, sa pohybuje na vysokom vzostupe, aby sa dostal preč od zapletenia skutočného života. V skutočnosti sa zotavuje z rodinnej traumy a teší sa na anonymitu a čistý klinický priestor svojho bytu, “povedal nám.

Takže čo má čo do činenia so scénou povinného sledovania? “Prvá vec, ktorú robí, je, že si odoberie šaty a slnko sa nahne. A potom sa tento kúsok okamžite preruší a už nikdy nie je nahý. Jeho spôsob ovládania je zostať oblečený, “dodal. “V skutočnosti drží svoju kravatu až do poslednej chvíle, tak tematicky, bolo to dôležité. Je to vždy mierne nervózny moment, ale pochopil som to. “

Je to blázon Hiddleston udržiava krytý kostým pre zvyšok filmu; to však nezastaví Crimson Peak a nadchádzajúce Kong: Ostrov lebiek herec od dodania jeho hunk faktor. Pokiaľ ide o to, ako reaguje na oslabenie fanúšikov, je to všetko súčasťou práce. “Je to veľmi lichotivé … je to smiešne. Všetci si myslíme, že všetci ostatní sú sexieri, všetci ostatní sú chladnejší. Má to niečo spoločné s ľudským stavom. Nikdy si nemôžete predstaviť, že by ste mohli byť vnímaní týmto spôsobom, “šklúpil. “Každopádne, pokúšam sa to považovať za kompliment.”

FOTKY: Pozrite si všetky štýlové hviezdy na tohtoročnom filmovom festivale Tribeca

Sledujte trailer pre výškový, tiež hrať Sienna Miller a Luke Evans, vyššie, a označiť svoje kalendáre – to hity divadlá na 13. mája.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 39 = 40

map