Tu je fotka Liam Hemsworth Surfing, aby sa vylepšil Váš piatok

Ak ste zaseknutí so zlým prípadom #FridayFever, máme len vec – fotku Liam Hemsworth surfingu. 

Herec bol spozorovaný na vlnách v Malibu v Kalifornii a – nie je prekvapením – vyzeral veľmi dobre. Oblečená v celodennej čiernej a modrej neoprénovej nohavici, Hemsworth vyzerala každý kúsok austrálskeho surfařa, keď prechádzal vlnou po vlne. Šťastný piatok, naozaj. 

Samozrejme, toto nie je prvýkrát, čo sa Hemsworth spozorovalo v surfovaní. Herec bol predtým zaznamenaný, keď zasiahol vlny v Malibu aj v domovskej krajine Austrálie. 

Ale napriek tomu, ako dobre vyzerá pri vodnom športe, surfovanie nie je jediné, čo Hemsworth robí v prestávke – tiež miluje tráviť čas svojimi rozkošnými záchrannými pooches, Tani a Dora. Práve dnes Hladné hry herec odišiel do Instagramu, aby zdieľal selfie s nikým iným ako Tani a je príliš roztomilý pre slová. 

Fotografie, ktorú poslal Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

SOUVISLOSTI: Liam Hemsworth a Miley Cyrus Pozrite sa na synchronizáciu, keď prídu na letisku v Brisbane

Okrem svojho surfovania výlet, Hemsworth bol naposledy pozorovaný na dovolenke s Miley Cyrus. Pár, o ktorom sa hovorí, že sa znova zapojí, vyšiel na obed s rodičmi Hemsworthovej, strávil čas so svojím bratom Chrisom a jeho rodinou a urobil štýlový vzhľad na letisku. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − = 64

map