Tu je miesto, kde pochádza Khloé Kardashian’s Daughters Name True Thompson

Rodina Kardashianov nám stále dáva viac, aby sme to dokázali. Potom, čo Khloé Kardashian privítala svoje prvé dieťa – dievčatko s názvom True Thompson – so svojím priateľom Tristanom, spôsobilo, že jej mnohým zablahoželal, vrátane pýchy babičky Kris Jennerovej.

Matriarcha Kardashian-Jennerová nemohla pomôcť, ale vyprášla o správnych novinových správach o Instagrame, najskôr s videom s Kendallom Jennerom a teraz s obrázkom jasne ružových detských balónov. Zatiaľ čo nič, čo Kardashiani vyslali, sa zaoberal zvestimi, že Tristan podviedol Chloé, posledný titul Krisu stále upúta pozornosť, pretože by mohol vrhnúť svetlo na to, ako sa dieťa True dostalo jej meno.

Som tak nadšená, že môžem privítať svoju drahocennú vnučku Pravda !!! FUN FACT … meno môjho starého otca na strane môjho otca bolo pravé Otis Houghton … meno môjho otca bolo Robert True Houghton … tak som tak nadšený Khloe pomenoval jej dcéru Pravda! #lovebug #familytradition # family_true

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@ krisjenner)

“Som tak nadšená, že môžem privítať svoju drahocennú malú vnučku Pravda!” Kris napísal. “FUN FACT … meno môjho starého otca na strane môjho otca bolo pravé Otis Houghton … môj skutočný otec sa volal Robert True Houghton … takže som tak nadšený Khloe pomenoval jej dcéru Pravda !!! # lovebug # familytradition # family @ true. “

SÚVISIACE: Reakcia Khloé Kardashianovej s Tristanom Thompsonom Podvádzanie obvinení je rozdrvenie

Kto vedel, že True je priezvisko? Okrem známych skutočností bolo v texte Krisovej ešte jedna zvláštna vec: rukoväť Instagram @ true, označená priamo z príspevku Krisa.

Je možné, že dieťa True už má účet Instagram za menej ako týždeň? Názov na účte je True Thompson s dvojitým srdcom emoji a Kris už sleduje účet. Jej bratranec Dream Kardashian má jednu (aj keď bez vyvesených fotografií), takže je možné, že je (doslova) pravda.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − 76 =

map