Tu je návod, ako bol biely dom vyzdobený pred ročnou vianočnou stranou

Začína vyzerať veľa ako Vianoce v Bielom dome … zaujímavým spôsobom.

Pred každoročným vianočným večierkom pre tlač v piatok Bielí dom prezerá slávnostný výzdobu na pozemku, ktorý zahŕňal 19,5 stopu balsamu jedľa, oblečený v farebných ozdobách a svetlách, ktoré slúžili ako oficiálny vianočný strom Bieleho domu.

Dekorácie boli niečo zjednodušujúce. S motívom nazvaným “časom ocenené tradície” ktorý odovzdáva pocta 200-ročným účinkom zvykov v Bielom dome, zahŕňal šírenie 53 vianočných stromčekov, 71 vianočných veniec, viac ako 12 000 ozdôb a reprodukciu Bieleho domu perličkou 200-libier, podľa ABC News.

biely House Christmas Decor
Alex Wong / Getty Images

Vo vnútri Grand Foyer a Cross Hall bol výzdobou inšpirovaný témou “Luskáčiková suita” z roku 1961, vianočné dekorácie s niekoľkými vianočnými stromami pokrytými krištáľovými ozdobami a umelým snehom vo vnútri.

biely House Christmas Decor
Alex Wong / Getty Images

Na východnom krídle lemovali chodníky pekne biele pobočky. Hoci zvyšok dekorácie vyzeral ako zimná krajina divov, sociálne médiá začali bzučať, keď sa fotografia Melania Trumpa prechádzala krídlom v monochromatickom bielym vzhľade, čo vedie k tomu, aby ho kopírovali “Melania’s Creepy Christmas” a porovnajte ho s Timom Burtonom Nočná mora pred Vianocami.

biely House Christmas Decor
SAUL LOEB / Getty Images

Vtipy a prázdninové dekorácie, letošná vianočná večera bude vyzerať trochu inak ako v bežných rokoch. Vzhľadom na vzťah prezidenta Donalda Trumpa s tlačou sa CNN rozhodla bojkotovať túto udalosť a povedala vo vyhlásení politicko, “CNN sa nezúčastní tohtoročného vianočného večera v Bielom dome.”

“Vzhľadom na pokračujúce útoky prezidenta na slobodu tlače a CNN nemáme pocit, že je vhodné s ním oslavovať ako svojich pozvaných hostí. Na túto udalosť pošleme tím, ktorý podáva správy v Bielom dome, a podáme o tom správy, ak sa o to dozvieme. “

Vianočná strana Bieleho domu začína o 14.00 hod. piatok.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map