Tu je návod, ako Gigi Hadid vybavil jej Victoria’s Secret Fashion Show FOMO

Gigi Hadid už odpočítava dny až do budúceho ročníka Victoria’s Secret Fashion Show.

Keďže supermarketová dráha spodnej bielizne vysielala neskoro v utorok večer, supermodelka, ktorá bola pôvodne plánovaná chodiť v šanghajskej show, milostivo bojovala s FOMO tým, že jej poslala lásku a podporu mladšej sestre Belle.

21-ročná reprezentovala sestry Hadida na výročnej módnej prehliadke po tom, čo Gigi 16. novembra oznámila, že odišla. Ale jej starší súrodenec tam bol v duchu, keď sa vydala do príbehov Instagram, aby si zaslúžila príjemné posolstvo pre krásu Dior spolu s úžasnou zábradlím.

TK
Gigi Hadid / Instagram

“Som nadšený, že sa pozerám na môj gorg lil sis (tak hrdý @bellahadid) a všetci moji anjeloví priatelia dnes večer #vsfs,” spýtala sa aplikáciou sociálnych médií. “HUGE LOVE všetkým dievčatám a celému tímu VS!”

A aj keď sme mohli vynechať 22-ročnému podpisu úsmevu na tohtoročnej výstave, Gigi odhalila, že už je ťažké pracovať, aby si jej anjelské krídla pre budúci rok spodnej bielizne veľkolepé.

Pokračovala: “Rok prep prípravu a tvrdej práce si zaslúži veľkú oslavu !!!!!!! (Aj keď u nikdy nekončí a už budete plánovať “18 zajtra ráno, ak ešte nie je @ed_razek)”.

Tešíme sa na to, že budúci rok sa budú môcť stretnúť sady Hadid na móle VS! 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map