Tu je návod, ako zabrániť Jennifer Lawrence-ako tetovanie nehody

Keď Jennifer Lawrence otvorene vysvetlil, ako jej tetovanie H20 (vyššie) Je komický nepresný, naučili sme sa cennú lekciu: Zamyslite sa pred svojim atramentom. A hoci akýkoľvek trvalý prípravok by mal byť niečo zmysluplné a dobre preskúmané, čakanie na prísť s dizajnom, ktorý budete chcieť nosiť po celý život, nie je dôvod, prečo by ste nemali mať prístup k správnej koži. Grommet je práve vydané čierne čipky kožené šperky ponúka nový vziať na dočasné tetovanie.

čierna Lace Tattoos
Zdvorilosť

Každý z vodotesných vzorov priľne pomocou hypoalergénneho lepidla a trvá až tri dni. Rovnako ako tie, ktoré hviezdy ako Beyoncé a Sarah Jessica Parker radi športujú, sú tieto krajkové figúrky ozdobené kryštálmi Swarovski a keď sa to dá ľahko odstrániť. Je načase poďakovať Lawrenceovi za praktické rady a potom nakupovať.

čierna Lace Tattoos Embed
Zdvorilosť

Nakupujte to: (zľava doprava) “Vášnivé” tetovanie, 18 dolárov; thegrommet.com. “Rose” tetovanie, 12 dolárov; thegrommet.com. “Odvážne” tetovanie, 26 dolárov; thegrommet.com. “Amorous” tetovanie, 18 dolárov; thegrommet.com.

SÚVISIACE VIDEO: Som Obsessed: Renesančný náramok od Davida Yurmana

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 6 =

map