Tu je návod na zakúpenie vstupeniek na festival Essence 2016, kde Mariah Carey udeje na scénu

Beyoncé “formácia” hudobné video môže obnoviť našu lásku k New Orleans, ale je tu ďalší dôvod, prečo vážne zvažujeme výlet do Big Easy: 2016 esencie Festival. Takže čo presne je #EssenceFest? Počnúc 1. júlom je trojdňová oslava všetkých vecí duše vytvorená tak, aby umožnila všetkým vďaka bezplatnej zostave motivačných rečníkov, ktoré tento rok zahŕňajú Tyra Banks, Misty Copeland a Michelle Williams (Destiny’s Child).

Desiatky umelcov sa chystajú dostať do štádia mesta Mercedes-Benz Superdome s titulkami ako Maxwell a New Edition naplánované na piatok, Mariah Carey a Common pre sobotu a Kendrick Lamar, Ciara, Andra Day, a dokonca aj Puff Daddy & The Rodina pre nedeľu.

Pripravený na rezerváciu, stat? Mysleli sme si to. Navštívte essencefestival.com, kde nájdete celý rad popísaných udalostí a niekoľko prekliatych pohľadov na to, čo príde. Môžete si zakúpiť jednodňové lístky, počnúc 50 USD a zoskupené trojdňové víkendové balíky začínajúce na 130 USD na ticketmaster.com. Ak to nestačí, balíček VIP je k dispozícii za 2.700 dolárov a zahŕňa sedadlá na prednom riadku a ďalšie akcie za zákulisím.

SÚVISIACE: Pozri Full 2016 esencie Festivalová zostava

Začnite plánovať útek teraz – a pozrite sa na vydavateľov Diskusia o esencii o ich láske k R & B vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − = 62

map