Tu je návod na získanie ochranných známok Sarah Hylandovej z modernej rodiny

Nová epizóda Moderná rodina dnes večer! Budete sa pozerať? Po druhé, jej osobnosť spitfire a jej riskantné štýlové voľby, náklonnosť Sarah Hylandovej pre vždy perfektný účes je ďalším dôvodom, pre ktorý sa vzťahujeme k osobe na obrazovke Haley Dunphy.

Keď nepracuje roztrhaný oplet, Haley sa zvyčajne rozhodne pre mäkkú, žilú vlnu a získala detaily od kľúčovej kadeřnice Jessica Elbauma, ktorá sa venovala tomu, ako získať Hylandovu podpisovú podobu. Či už hviezda pracuje s druhým dňom, Elbaum zvyčajne začína tlmením Hylandových vlasov a žonglovaním sušičky T3 Featherweight Luxe 2i ($ 250; sephora.com) s Anti Gravity 3 “Brush ($ 20; saks.com) čerstvé výbuch.

SOUVISLOSTI: Veselý dôvod Sarah Hyland sa uistil, že sa naplní na ocenenie SAG

Akonáhle sú vlasy Hyland úplne suché, Elbaum potom aplikuje závoj z Oribe Superfine Hairspray ($ 33, oribe.com), aby vytvoril pevnú základňu pre štýl a nasleduje striedaním medzi 1,75 “Bodywaverom ($ 149; sephora.com) a 1.25 “Singlepass Twirl ($ 99; sephora.com) — nezabudnite navinúť časti vlasov v protiľahlých smeroch, aby ste sa vyhli vytvoreniu jednotného klobúka. S každým krúžkom na mieste, Elbaum zdvihne Oribe Dry Texturizing Spray ($ 22, oribe.com) a aplikuje výbuch produktu na hviezdy korene na čerpanie objemu, a ako konečný dotyk, niekoľko kvapiek Oribe Gold Lust vyživujúci vlasový olej (49 dolárov, oribe.com) prostredníctvom koncov Hyland prináša lesklý lesk pripravený na fotoaparát.

SÚVISIACE: Ako Sarah Hyland premýva svoju tvár

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 − 70 =

map