Tu je postup, ako 3 kampane robia rozdiel počas národného týždňa informovanosti o prevencii týrania

Je to národný mesiac prevencie šikanovania a celebrity a dizajnéri sa dostali do plnej sily, aby šírili správy o láskavosti. Od motivačných náramkov s výplatou za prenesenie do tkanivových balení s inšpiratívnymi citátmi začali mnohé kampane s cieľom odstrániť šikanovanie a kyberšikanu na národnej aj celosvetovej úrovni.

Teraz tri iniciatívy proti šikanovaniu spustili ďalšie kampane, konkrétne na počesť Národného mesiaca informovanosti o predchádzaní šikanovaniu. Prejdite nadol, aby ste zistili, ako každá z úsilí má za cieľ podporovať láskavosť a pozitívnosť.

Little Words Project Tímy hore s projektom Farley

Misia: Spoločnosť Little Words, ktorú založila Adriana Botti, vytvára korálkové náramky (vyššie) Obsahujúce slová, ktoré majú inšpirovať laskavosť. Ale tieto Swarovski-encrusted náramky sú viac než len ramená cukroví. Sú skutočne súčasťou programu, ktorý podporuje mladých žien, aby odovzdali svoj náramok spolu s niekým iným, ktorý potrebuje podporu, keď s nimi skončí. “Slová majú silu roztrhnúť vás, ak ich necháte, najmä teraz v digitálnom veku,” hovorí Botti, ktorá bola obeťou šikanovania počas jej dospievania. “Vytvoril som Projekt Little Words v snahe vrátiť nejakú pozitívnu silu späť do týchto slov.”

Cieľ tohto mesiaca: Tento mesiac sa Botti spojil s The Farley Project, neziskovým projektom, ktorý učí deti, aby sa navzájom milovali. Spustili trio náramkov nazvaných “Kolekcia lásky”, ktorá je k dispozícii za 18 až 21 dolárov na stránke littlewordsproject.com. “Aj keď sa snažíme šíriť láskavosť prostredníctvom jednoduchého doplnku, projekt Farley to robí prostredníctvom návštev a učebných osnov, takže partnerstvo dalo veľký zmysel,” hovorí Botti. “Rozhodli sme sa predstaviť slová” dôvera “,” láskavosť “a” odvaha “, pretože chceme podnietiť dôveru tých, ktorí to najviac potrebujú, povzbudiť milosť a nie krutosť medzi mladými ľuďmi a inšpirovať odvahu v srdciach tých zaoberajúce sa šikanovaním. ” 

Ako sa pripojiť k hnutiu: “Zostaňte ruku svojimi osobnými mantrami ako pripomienku, aby ste si každý deň žili svoj najlepší život,” hovorí Botti. “Čím viac náramkov nosíte, tým viac sa budete cítiť.” Každý náramok má štítok s jedinečným číslom, ktorý umožňuje zaregistrovať sa a sledovať online, keď sa pohybuje z jedného zápästia do druhého. Koncom októbra bude 40% príjmov z kolekcie venovaných pokračujúcemu úsiliu The Farley Project zabrániť šikanovaniu. Získajte viac informácií o príčine na webefarleyproject.org.

SÚVISIACE: Nakupujte tieto doplnky, ktoré Inspirujú mier 

Partneri kampane Kind s Kleenexom

Proti šikanovaniu - Embed
Zdvorilosť

Misia: Lauren Paul a Molly Thompson začali kampaň Kind v roku 2009 po tom, čo zistili, že majú podobné skúsenosti v škole. Snažili sa vytvoriť film proti šikanovaniu Hľadanie druhu, ale projekt sa čoskoro stal niečím väčším. “Uvedomili sme si, že to môže byť oveľa viac ako len dokumentárny film,” hovorí Paul V štýle. “Takže potom sme prišli s nápadom na školské montážne programy a učebné osnovy, sme cestovali po krajine a hovorili sme v takmer 400 školách.“A výsledky to stálo za to.” Je neuveriteľné, že dievčatá sa úplne premieňajú na dvojhodinovú montáž, “hovorí Thompson.” Je to ten pocit tábora v miestnosti a naozaj sme to chceli urobiť a vytvoriť dlhý – pozdvihnutie rozhovoru po celý zvyšok školského roka, aby energia nezomrela. “

Cieľ tohto mesiaca: Paul a Thompson sú zaneprázdnení Národným mesiacom proti týraniu. Odchádzame celý mesiac októbra – robíme zhruba 30 zhromaždení len pre naše jesenné turné, “hovorí Paul. A žiadne lokality nie sú mimo hraníc, keď sa kampaň spojila s Kleenexom, takže programovanie bolo bezplatné pre školy. “Takéto partnerstvá nás otvárajú po školách v hlave jedna v celej krajine, ktorí si nemohli dovoliť programovanie inak,” hovorí Paul a to bol obzvlášť hmatný zápas. “Naše zhromaždenia sú tak emotívne, že Kleenex je už časť tých chvíľ, ktoré máme s dievčatami. “

Ako sa pripojiť k hnutiu: “Nielenže je značka, ktorá dovoľuje, aby všetky naše programy boli v októbri bezplatné, prinášajú tiež vreckové balíky Kleenex, ktoré skutočne ponúkajú spôsob akcie, “hovorí Paul.” Na vreckovom balení je priestor na napísanie správy na niekoho, takže dievčatá môžu dať niekomu iné ospravedlnenie alebo druhu karty aj po zhromaždení len tým, že použijú to. “Pozrite sa na Kleenex posolstvo o poslaní starostlivosti na kleenex.com, a dozvedieť sa viac o druhu kampane na kindcampaign.com.

STOMP Out šikanovanie spája celebrity

 

 

Misia: Organizácia boja proti šikanovaniu a kyberšikane sa snaží zvýšiť povedomie o vplyve šikanovania na deti všetkých vekových kategórií. STOMP Out šikanovanie povzbudzuje obce, aby sa spojili, aby ukončili násilie v školách a digitálne zneužívanie, a zároveň poučili o efektívnych riešeniach na riešenie šikanovania.

Cieľ tohto mesiaca: Celebrity vrátane Emmy Robertsovej, Lea Michele a Zachary Quintovej natočili videá za príčinu zastavenia šikanovania. Organizácia oslávila v pondelok 5. októbra svoj výročný deň Svetového dňa košele Svetového dňa prevencie šikanovania a sú tu ďalšie inšpiratívne dátumy. Počas 12. týždňa kampaň nabáda študentov k priateľstvu s niekým, koho nevedia v škole, aby zabránili tomu, aby sa rovesníci dostali do izolácie. A 19. október je začiatkom týždňa Stand Up for Others, ktorý povzbudzuje študentov, aby boli odvážni a držali sa pre šikanovaných kolegov alebo hľadajú pomoc dospelého, aby zastavili situáciu.

Ako sa pripojiť k hnutiu: Študenti si môžu vytvoriť vlastné videá proti šikanovaniu a zdieľať inšpiratívne príbehy na webových stránkach Stomp Out Bullying. Pozrite si celebrity videa na stompoutbullying.org.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 + = 48

map