Tu je presne ako čistiť make-up kefy

Čas vyznania: pokiaľ ide o naše nástroje na make-up, často nechávame pena, opláchnuť a opakovať liečbu idúc po bokoch, len aby sme skončili s kopaním, keď modrý tieň zanechala našu kužeľovú zmiešavanú kefu mätú neutrálny efekt, opätovné pokusy. “Ak vaša kefa nie je čistá a má na nej zbytočnú farbu, nebudete mať skutočné čítanie tieňa, s ktorým chcete pracovať,” hovorí make-up artist Sonia Kashuk. “Máte trochu viac voľnosti, ak používate tie isté farby, ale niečo také osviežuje čistú make-up tašku a čisté kefy – je to skoro ako keby si vyčistil svoj šatník.”

SÚVISIACE: Make-up kefy každý potrebuje, a ako sa starať o nich

Hoci je myšlienka používať správny čistič kefiek pekný, Kashuk pripúšťa, že aj pravidelné mydlo dostane prácu. Vyberte vzorec, ktorý nie je príliš krutý, alebo použite masívny čistiaci prostriedok kefy, ako je spoločnosť London Brush Company (18 dolárov; londonbrushcompany.com), ak sa obávate, že panel Dialu spôsobí problémy s vašimi nástrojmi. Použite vlažnú vodu, aby ste vytvorili penu, otočte kefou tak, aby špička smerovala nadol do mydla, až kým voda nepretekla, a potom stlačte prebytok. Nesnažte sa dostať žiadnu vodu do kovového kusu, ktorý spája štetiny s rukoväťou, pretože to môže spôsobiť hrdzu a prípadne uvoľniť jednotlivé vlasy. Nerobte ich ešte vo svojom štetkovom pohári – voda bude bežať nadol, a pretože pridáva ďalšiu váhu, kefy by sa mohli stratiť. Namierte ich rovno a uložte ich, keď sú úplne suché. 

Súvisiace video: Som posadnutý: Artis make-up kefy

SÚVISIACE: Jeden make-up kefa ste sa nepokúšali, ale určite potrebujete

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 1 =

map