Tu je presne to, ako sa Liam Hemsworth cíti o rovnakom sexuálnom manželstve

Liam Hemsworth nie je odhodlaný zdieľať svoje politické presvedčenie.

V utorok 27-ročný Melbourne narodený herec odišiel do spoločnosti Instagram, aby povzbudil svojich blízkych Austrálčanov, aby hlasovali “áno” v prospech sobášov rovnakého pohlavia a rovnosti vo svojej domovskej krajine. V súčasnosti občania hlasujú o tejto otázke predtým, ako sa obráti na Parlament, aby prijal konečné rozhodnutie. Podľa CNN je 63 percent Austrálčanov v prospech legalizácie manželstva medzi rovnakými pohlaviami.

A tak je aj Hemsworth. “Ja osobne neverím, že manželstvo rovnakého pohlavia by malo prísť na hlasovanie. Verím, že je to ĽUDSKÁ PRÁVA, aby ste mohli vziať osobu, ktorú milujete bez ohľadu na pohlavie, “napísal spolu s obrazom Austrálie s farbami príznaku LGBTQ. “Všetkým Austrálčanom, ktorí sa starajú o rovnosť a ľudské práva, prosím povedzte ÁNO manželstvu rovnakého pohlavia. Nebudeme to byť hlúpi. Hlasujte ÁNO pre manželstvo rovnakého pohlavia v Austrálii. “

Ja osobne neverím, že manželstvo rovnakého pohlavia by malo prísť na hlasovanie. Verím, že je to ĽUDSKÁ PRÁVA, aby si mohla vziať osobu, ktorú miluješ, bez ohľadu na pohlavie. Všetkým Austrálčanom, ktorí sa starajú o rovnosť a ľudské práva, povedzte ÁNO manželstvám rovnakého pohlavia. Nebudeme to byť hlúpi. Hlasujte ÁNO pre manželstvo rovnakého pohlavia v Austrálii.

Príspevok, ktorý zdieľa Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Jeho podpora príčiny nie je prekvapením, pretože snúbenica Miley Cyrus je obrovský aktivista pre rovnosť pre všetkých.

Austrália !!!!! Hlasovanie 4 Rodová rovnosť! Aussies sú niektorí z najkrajších voľných a otvorených ľudí, ktorí som kedy dostal šancu stretnúť sa! Každý si zaslúži zamilovať sa a vziať si, kto si vyberie! Budem ešte viac hrdý na to, že sa nazdám Aus podľa združenia;) ak tento zákon prechádza! Láska láska láska! Nikdy nie je príliš veľa a nikdy nie je dosť! Viac LOVE @happyhippiefdn (regram @ chrishemsworth)

Príspevok zdieľaný Miley Cyrus (@mileycyrus)

SPRIEVOD: Miley Cyrus vrúcne popisuje jej sexuálny život s Liamom

Podpora pre rozprávanie, Liam.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 + = 38

map