Tu je Proof Brooks Laich vedel, že Julianne Hough bol “ten” predtým, než sa zoznámili

Pár cesty do Paríža inšpiroval romantický výlet do pamäti pre Julianne Hough a jej manžela Brooks Laich.

Vďaka Valentínnemu dňu, len niekoľko týždňov, sa hrdličky odviezli do mesta lásky a pri čakaní na letisku hokejista odhalil, že vždy vedel, že Hough bol “ten”.

V srdcovom tavnom videu zdieľanom s Instagramom Hough sa tanečná hviezda tančí: “Vedeli ste, že sa budete oženiť predtým, než budem aj tvoja priateľka,” ako sa tajne pokúša filmovať spovedanie svojho manžela.

TK
Julianne Hough / Instagram

Kým Tancovanie s hviezdami pokušenie aluminy na netečnosť je pre Laicha stratené, sladko mu povie a kameru: “Sto percent. Zmerala som váš prsteň predtým, než sme sa dokonca stretli. Skôr ako si bola moja priateľka, zmerala som tvoj zväzok. “

Neboli sme jediní, čo sa zhromaždili a herečka dokázala, že tieto pocity sú vzájomné, a píšu videozáznam: “Ach horko, ja ťa milujem.”

TK
Julianne Hough / Instagram

Hough sa taktiež dostal do aplikácie sociálnych médií, aby sa podelil o svoje milovanejšie selfies, keď priniesli svoju romantiku do ulíc v Paríži. “Je t’aime,” povedala jedna výstrižka, ktorá ukazuje, že zabitý pár smeruje svoje okolie s elegantnými baretmi a slnečnými okuliarmi. Ďalšia snímka zobrazuje duo, ktorý v júli zviazal uzol a zdieľal sladké nádeje na Place de la Concorde.

Je t’aime @brookslaich ��. , , Kto vie, kde sme ?! #travellingthrotheworld ��

Príspevok zdieľaný Julianne Hough (@juleshough)

Vyzerá to, že Mesto Lásky je perfektnou zastávkou pre túto rozprávkovú romantiku!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 + = 37

map