Tu je skutočný dôvod Lauren Conrad Cut vlasy

Jej dlhé vrstvy mali dobrú úlohu, ale minulý týždeň Lauren Conrad urobil slávny návrat k dlhej bobike, ktorú sme všetci vedeli, milovali a kopírovali. Je pravda, že celý proces bol zdokumentovaný na príbehoch hviezd Instagram, ale ona to jednoducho nerobila len preto, lebo “gram bola nová mama, zmena mala viac čo robiť s pohodlím.

“Práve som to prerušil.” Úprimne povedané, je to skôr šetrič času, “povedala hviezda ľudia. “Musím vyschnúť vlasy, zatiaľ čo môj syn sa napíja, a to nie vždy trvá dlho, takže menej vlasov je menej času. Nemám čas na veľa vlasov.”

VIDEO: Príbeh za Lauren Conrad’s Popular Baby Name

SÚVISIACE: Nová účes Lauren Conrad bude rokom najväčším krása trend

Počúvajte, nemáme ani deti a úplne sa to týka – tým menej času stráveného žonglovaním kruhovým štetcom a sušičkou, tým jednoduchším životom, nehovoriac o živote ľudí okolo nás. Koľkokrát sme boli neskoro, pretože naše vlasy trvalo navždy? Ak ste nám zaplatili za každý príklad dolár, pravdepodobne by bolo dostatočné, aby ste našli fajkovú sušičku Dyson.

Konradova dlhoročná kaderkárka Kristen Essová zavolala, aby jej dala kotúč, ale nedopustila sa žiadnej chyby. Ess je presvedčivá, že hviezda nepozve jej nový vzhľad ako “mama účes”. “Kristen nerobí mamičky, rozoberá vlasy mamičiek, ale nemyslím si, že by som chcela, aby som zavolala akékoľvek strihanie, keď robí matku,” vysvetlila.

Môj 3 obľúbené veci … vlasové doplnky, niektoré nebeské korenie a @ laurenconradove krátke vlasy sú BACK✨��������✨ ako je elegantná táto barretta z jej kolekcie dráh Kohls tho? ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou KRISTIN ESS HAIR (@kristin_ess)

Napriek tomu, že Conrad povedal, že bob bol jeden pohľad, ktorý sa nikdy neobjavila, sme celkom radi, že to urobila – ak nie pre nič iné, len aby sme sa vrátili k pravidelne naplánovanému programovaniu, ktoré žobralo nášho účesu, aby znovu vytvoril tie vrstvy, us. Nikdy nehovor nikdy, Lauren.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 29 =

map