Tu je Sweet Advice Diddy Gave Jay-Z o Raising Twins

Teraz, keď sa Beyoncé a Jay-Z pripojili k hollywoodskému klubu dvojčiat, Sean “Diddy” Combs má niekoľko dôležitých rád, ako zvládnuť zdvojnásobenie povinností plienky.

Počas zobrazenia Neskoré vystúpenie so Sethom Meyersom V stredu v noci hudobný mogul, ktorý je otcom dvojčatých desaťročných dcér, odhalil tipy, ktoré nedávno dal Jay-Z za zdvojenie. “To, čo som povedal, je, že naozaj musíš byť pripravený na zdvojnásobenie lásky,” povedal Diddy Meyersovi. “Ste zvyknutí získavať lásku od jedného dieťaťa, ale keď dostanete túto neuveriteľnú lásku od dvoch detí a sú dvojčatami, je to naozaj požehnanie a Boh ho požehná, Beyoncé a rodina a všetci, ktorí majú deti – bodka. “

“Aby mali dvojčatá dvojnásobnú zábavu,” dodal Diddy. Meyers ho však nenechal zastaviť. Mal ešte jednu naliehavú otázku a pýtal sa, či je to aj “dvojnásobná práca”. Diddy s úsmevom vynechal otázku a skôr sa usmial s úsmevom: “Chcem len povedať poďakovať matke mojich detí!”

KÚPIŤ: Step Inside Beyoncé a Jay Z je $ 400,000 za mesiac Malibu Rental Home

Beyonce a Jay-Z majú teraz päťčlennú rodinu vďaka novým prírastkom, ktoré privítali začiatkom tohto mesiaca. Pár je tiež rodičmi dcéry Blue Ivy, 5. Zatiaľ čo ešte majú zdieľať fotografie svojich detí – alebo akékoľvek ďalšie podrobnosti – rodina sa údajne uvoľnila v ohromujúcom $ 400,000 za mesiac Malibu prenájom domov od “slobody” pieseň porodila.

Nie je to zlý spôsob, ako môžu dvojčatá stráviť svoje prvé týždne na svete.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 68 = 69

map