Tu je to, čo by sa stalo, keby sa Donald a Melania Trump vlastne rozviedli

Celebrity páry môžu byť dosť ťažké na čítanie. Napokon sme si mysleli, že Brangelina (a Jenna a Channing, Jennifer a Justin …) boli navždy. Existuje však jeden slávny pár, ktorého manželský konflikt nemožno skryť perfektne zorganizovanou červenou kobercovou fotkou alebo dobre umiestnenými emodmi: prezident Donald Trump a prvá dáma Melania.

prezident Trump Departs The White House
Chip Somodevilla / Getty Images

Aj keď povesti o rozvode alebo odlúčení vždy obkľúčili prvý pár, napätie sa objavilo na vrchole, keď porno hviezda Stormy Daniels tvrdila, že Donald jej zaplatila 130 000 dolárov, aby mlčala o záležitosti z roku 2006.

A je to Donald Trump, o ktorom hovoríme, takže to takmer nie je jeho prvý sporný útok. Hádáme, že ich “chytí” celý príbeh, “nenašiel nijaký bod s Melaniou. Pravdepodobne nebola bláznivý o svojich komentároch o postave svojej najstaršej dcéry.

Fueling neustále špekulácie je nový nárok, ktorý bol napísaný v bývalom memoriále Omarosy Manigault Newmanovej v pracovnej skupine Omarosa Manigault Newmanovej, v ktorej tvrdí, že “Melania počíta každú minútu, až kým bude [Trump] mimo kanceláriu a ona sa môže rozviesť.”

Na stupnici jedného na účasť Pete Davidson a Ariana Grande sa tvrdenie Omarosy sotva registruje z hľadiska hodnoty šoku. Ale to nás núti, aby sme sa pýtali, ako sa rozvedie rozvod v kancelárii. Ronald Reagan bol prvým rozvedeným prezidentom, ktorý sa ujal úradu, ale žiaden prezident v histórii USA nikdy neprešiel rozvodom zatiaľ čo slúžiť ich termínu.

Takže, ak niečo stane sa to, že Melania, Americká prvá dáma, tlačia posledné dve dvere do Bieleho domu, ako presne to bude hrať? 

Najprv pravdepodobne nebude príliš veľkým prekvapením. Dni, ktoré viedli k oznámeniu prezidenta a prvej dámy, by pravdepodobne napodobňovali 24-dňové obdobie, keď Melania ustúpila od verejnosti. Donald a Melania nie sú presne kvalifikovaní pri hraní šťastnej rodiny – ručné plátky nás informovali tak veľa – takže dáva zmysel, že ich konečné oddelenie by bolo zrážané o krok späť z jej strany.

Pokiaľ ide o miesto Melanie ako prvá dáma, jej úloha je úplne slávnostná, takže neexistuje žiadna postupnosť. Z technického hľadiska Melania skutočne zostáva ako prvá dáma po odlúčení od prezidenta, ale na základe jej neochoty presťahovať sa do Washingtonu v prvom rade (strávila prvých šesť mesiacov svojho nadačného obdobia v New Yorku), je nepravdepodobné, že ona by to chcela. Trump by pravdepodobne vymenovala blízku ženskú príbuznú v mieste Melania (* kašeľ * Ivanka * kašeľ *).

republikánsky Presidential Candidate Donald Trump Visits His Scottish Golf Course
Jeff J Mitchell / Getty Images

Rovnako ako pri dvoch predchádzajúcich manželstvách Trumpa, je pravdepodobné, že on a Melania majú predbežnú dohodu. Ak je to tak, finančné zisky spoločnosti Melania budú presne stanovené, ale predsedníctvo samozrejme pridá niekoľko významných podielov.

D.C., rozvodové advokáti Sandy Ain a Cheryl New povedali Washingtonianovi, že verili, že v prípade odlúčenia bude Trumpová motivovaná, aby osladila dohodu Melanie. Chcel by som povedať, že ak by Stormy Daniels mohla od svojho mlčania získať 130 000 dolárov, predstavte si, aké škody môže Trumpova manželka trvať 13 rokov …

“To, na čo by mala nárok, som presvedčená, je veľmi pekne vysvetlená,” vysvetlil Ain. “Bolo by rozumné, keby si ju zaplatil viac ako za ticho a za dôstojnosť? Pravdepodobne.”

Nový poukázal na to, že rokovania by nemuseli byť nevyhnutne vykonané po tom, ako sa oddelili, a poznamenal, že Trump by mohol sprostredkovať dohodu “po uzavretí” výmenou za to, že Melania zostane s ním až do konca svojho predsedníctva.

SÚVISIACE: Rodičia Melanie Trumpovej sa stali občanmi USA prostredníctvom programu, ktorého odsúdil prezident

Samozrejme, podpora dieťaťa a starostlivosť o dieťa sú samostatnými záležitosťami, o ktorých je možné sa obrátiť na súde. S Melanou ako dominantným rodičom z hľadiska starostlivosti je však pravdepodobné, že dostane plnú starostlivosť; Trump by pravdepodobne trávil čas s jeho synom v New Yorku – to znamená, keď nie je zaneprázdnený kopať prach vo Washingtone alebo hrať golf.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map