Tu je to, čo Celebrity rozvod advokát má povedať o Brad Pitt a Angelina Jolie je veľmi verejné Split

Na naše zdesenie sa páry celebrít stále rozviedli. Práve tento rok ponúkame adieu ťažkým hitters ako Channing Tatum a Jenna Dewan, a Jennifer Aniston a Justin Theroux – a bohužiaľ, aspoň pár párov A-zoznam bude pravdepodobne pridaný do zoznamu pred rokom 2018 sa blíži.

Hoci pár milénia – Brad Pitt a Angelina Jolie (aká Brangelina) – boli od septembra 2016 verejne oddelené, ich rozvod je stále vytváranie titulkov na titulnej stránke – a našej Pán a pani Smithová-posadnuté srdce rozbiť trochu viac zakaždým, keď čítame jeden.

Hovorí sa, že čas uzdravuje všetko, ale rozchod Brad a Angie sa zdá, že sa zhoršuje a prechádza mesiac. Celebrity rozvody sú veľké veci – ale sú to oni toto veľká dohoda? Každá nová správa zrejme podrobne opisuje inú požiadavku týkajúcu sa jednej čeľuste (alebo oboch), ale koľko z toho je v skutočnosti relevantné?

Oscara nominovaný actors Brad Pitt and Ang
ROBYN BECK / Getty Images

Aby sme oddelili fakt od beletrie a vytvorili lepšie pochopenie procesu za rozvodmi celebrít, narazili sme na rozvodového advokáta Raúl Feldera z Feldera, Feldera & Nottesa, ktorý sa zaoberal rozvodmi niekoľkých významných párov vrátane Elizabeth Taylor a Larry Fortensky, Mike Tyson a Robin Givens a Liza Minelli a David Gest.

Podľa názoru Feldera existujú dve veci, ktoré oddeľujú väčšinu prípadov rozvodov celebrít od tých, ktoré nie sú celebrity: 1) počet núl, ktoré sa týkajú, a 2) precitlivenosť na tlač.

“Veľmi často je dôležitejšie, aby sme sa zobrazovali správne alebo sa zdali byť veľkodušní alebo vyzerali ako pekný chlap, ako ušetriť nejaké peniaze,” povedal Felder V štýle, “Takže títo trávia viac peňazí za tieto veci.” Keď sa hovorí, trvá na tom: “V manželskom prípade nie je žiadna taká vec ako dobrý človek.”

S množstvom núl viazaných na ich zdieľané aktíva (v prípade Pitta a Jolie Felder verí, že môže prísť na viac ako deväť – áno, deväť – číslice), pre-manželská dohoda sa zdá byť nevýrazný pre pár celebrít, ale Felder hovorí, že je to menej bežné, než by si mohol myslieť.

“Z času na čas stretávate niekoho, kto nemá predbežnú dohodu, myslí si, že sú nad zákonom,” moja žena by mi to nikdy neurobil … “vysvetlil. Pokiaľ ide o Brad a Angelinu, predpokladá sa, že taká dohoda neexistuje. “Myslím si, že kvôli všadeprítomnosti mediálnej kultúry dnes, ak by mali jeden, už by to už vyšlo, ale o tom som nič nepočul.”

Angelina Jolie zdvojnásobila svoje tvrdenie, že Brad Pitt nemá vyplatenú podporu dieťaťa

To môže tiež vysvetliť, prečo ich rozvod sa v médiách tak rozsiahlo odohral. Felder nám povedal, že rozvody, ktoré počujete len málo o pôvodnom oznámení, sú zvyčajne tie, ktoré boli viazané dohodou pred sobášom. “Existuje predbežná dohoda a to je jej koniec,” povedal.

Tlačová správa o rozvode medzi Pittom a Joliem sa väčšinou zameriavala na opatrovanie a podporu detí šiestich detí (Pitt tvrdí, že požičal Jolie 8 miliónov dolárov, okrem 1,3 milióna dolárov na podporu detí), ale Felder si myslí, že právny argument je oveľa zložitejší že. “Všetky štáty majú nejaký vzorec na podporu dieťaťa so stropom – v tomto prípade to bude veľmi nízke. Takže si myslím, že to môže vyzerať (ako je to všetko o deťoch), ale nie je to tak. Bojujú o komunitný majetok, pretože tu sú veľké peniaze. A možno bojujú o nejakú podporu, ale v zásade sú majetkom komunity. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 2

map