Tu je to, čo Kim Kardashian povedal o Kanye West Preskočiť Met Gala

Zatiaľ čo hviezda po hviezde oblečená v najpopulárnejšom módnom trende roka v roku 2018 Metala Gala, bola jedna celebrita pozoruhodne: Kanye West.

Zatiaľ čo jeho fanúšikovia očakávali, že sa zúčastní podujatia spolu so svojou manželkou Kim Kardashianom, rozhodol sa namiesto toho celkom preskočiť slávnosti, čo vyvolalo niektoré zvýšené obočie. 

Kanye Kim Met Gala lead
Mike Coppola

Rapper v poslednej dobe vyvolal veľa diskusií, ale z iných dôvodov zostal doma namiesto toho, aby sa pripojil k Kardashianovi na Met Gala, ako to neskôr objasnil Kardashian. Keď West zverejnil tweetovú fotografiu Kimu, ktorý nosil Versace s banda emojis, odpovedala na otázku fanúšikov o tom, prečo sa k nej nedostal.

“Milujem ťa, zlato, že si bol tu s meeeeee, ale vy skončíš len 5 albumami,” napísala. Zdá sa, že má dosť na svojom tanieri. Západ nebol na slávnostnej schôdzi od roku 2016, ale vyzerá to, že na veľa zmeškal. 

Tohtoročná téma Metala Gala je kontroverzné “Nebeské telá: móda a katolícka fantázia” a bolo jasné, že od začiatku prinesie nejaké módne momenty z A-listu, čo má tendenciu robiť.

PRÍSLUŠNÁ: Princezná Diana raz nosila šnurovacie šaty s čokoládou na slávnostnej slávnosti

Všetci od Madonny až po Rihannu k princeznej Dianej prešli slávnou prehliadkou Met Gala, no aj tak West nedostal jeho fanúšikovia.

Možno budúci rok.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − = 30

map